Więcej
  Strona głównaInstytucjeUroczysta sesja Rady Miejskiej w Warce

  Uroczysta sesja Rady Miejskiej w Warce

  6 listopada br. odbyła się ostatnia Sesja Rady Miejskiej w Warce w kadencji 2010-2014.

  Przewodniczący Rady Łukasz Celejewski podziękował wszystkim Radnym za pracę na rzecz społeczności Gminy Warka. Słowa podziękowania skierował również w stronę Burmistrza Dariusza Gizki, podkreślił że „jako wieloletni radny mogę z całą odpowiedzialnością stwierdzić i pogratulować Panu Panie Burmistrzu, że nastąpiła inna jakość sprawowania władzy. Jesteśmy pełni uznania dla wielu kreatywnych rozwiązań. Swoje pomysły przekazywał nam Pan w sposób jasny i klarowny. Dał się Pan poznać jako osoba otwarta na dialog i współpracę, wyróżniając się przy tym rzadką dziś umiejętnością słuchania innych ludzi. Życzę Panu satysfakcji z osiągniętych wyników, oraz powodzenia w realizacji śmiałych planów i zamierzeń na przyszłe lata”.

  Słowa podziękowania do Przewodniczącego i całej Rady skierował również Burmistrz Warki Dariusz Gizka. W swoim wystąpieniu podkreślił: „W samorządzie niczego nie robi się w pojedynkę. Umiejętność współpracy to najważniejsza cecha skutecznego samorządu. Ostatnie cztery lata naszego wspólnego działania przyniosły wymierne efekty” Burmistrz podziękował radnym za zaangażowanie i wsparcie przy podejmowaniu kluczowych decyzji. Życzył wszystkim radnym wiele satysfakcji z dotychczasowych działań i powodzenia w realizacji dalszych planów.

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE