Więcej
  Strona głównaOrganizacjeKREATYFKI... czyli coś dla kreatywnej młodzieży

  KREATYFKI… czyli coś dla kreatywnej młodzieży

  Stowarzyszenie W.A.R.K.A. zaprasza do udziału w najnowszym projekcie dla lokalnej młodzieży – Społeczne KREATYFKI – Szkoła słusznych idei!

  Na czym polega projekt? Na kreatywności!

  Społeczne Kreatyfki – szkoła słusznych idei, to projekt kierowany do młodzieży w wieku 14-19 lat z 4 gmin – Warki, Grójca, Jasieńca oraz Chynowa. Jeśli spełniasz te warunki, to już połowa drogi!

  W lutym 2015 rozpoczynają się seria warsztatów prowadzonych przez speców od tworzenia kampanii społecznych: coachów, badaczy, specjalistów technicznych. To dzięki nim (i własnemu zaangażowaniu) zdobędziesz wartościowe umiejętności i wiedzę, którą możesz wykorzystać do budowania swojej kariery naukowej lub zawodowej w zawsze bardzo ciekawym i świetnie sobie radzącym segmencie reklamy, marketingu społecznego.

  Będziesz miał przed sobą różnorakie zadania: wędrówki z aparatem, grupowe burze mózgów, tworzenie własnych reklam pod okiem specjalistów z dziedziny fotografii, informatyki, grafiki i innych dziedzin technicznych i artystycznych towarzyszących reklamie.

  Czy stworzysz własną kampanię społeczną? Oczywiście! Wraz z grupą ze swojej gminy, będziecie pracować nad pomysłami, tematami dotyczącymi waszego „podwórka”. Czy jest coś, co Ci nie pasuje, nie odpowiada w Twoim najbliższym otoczeniu? A może uważasz, że trzeba się czymś pochwalić? Być może coś ważnego zostało do tej pory niezauważone? Masz na to wpływ! To Twoje zadanie.

  Aby wziąć udział w projekcie uzupełnij z rodzicem/opiekunem formularz zgłoszeniowy (do ściągnięcia poniżej, dostępny również na Fanpejdżu Społeczne Kreatyfki i na stronie stowarzyszeniewarka.pl) udaj się do swojego Opiekuna Lokalnego lub skontaktuj się z nim, udzieli Ci wyczerpujących informacji. Rekrutacja trwa do 20 grudnia 2014, warsztaty ruszają już w lutym 2015!
  Kontakty do Opiekunów Lokalnych:

  Warka: Dorota Macioszek mail: warkakreatyfki@gmail.com telefon: 606 120 192

  Grójec: Beata Małek mail: grojeckreatyfki@gmail.com telefon: 792 233 504

  Jasieniec: Sławomir Zalewski mail: jasienieckreatyfki@gmail.com telefon: 510 196 708

  Chynów: Ewa Karkowska mail: chynowkreatyfki@gmail.com telefon: 607 862 353
  Koordynator projektu (informacje ogólne): Katarzyna Dubeltowicz – kdubeltowicz@stowarzyszeniewarka.pl telefon: 504 968 412

  14 12 01- formularz info rodzice KREATYFKI

  Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG

  Kreatyfki plakat

  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.
  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.https://stowarzyszeniewarka.pl
  Nasza misją jest rozwój lokalny poprzez pobudzanie aktywności mieszkańców i promocję powiatu grójeckiego. Wizja Aktywność Rozrywka Kultura Alternatywa to hasła, których pierwsze litery tworzą nazwę organizacji i są drogowskazem przybliżającym jej cele i działalność.

  NAJPOPULARNIEJSZE