Więcej
  Strona głównaOrganizacjeSeniorzy leją... w Piasecznie

  Seniorzy leją… w Piasecznie

  Czwartą i zarazem ostatnią z gminy Warka „Inicjatywą Seniorską” zrealizowaną w ramach prowadzonego przez Stowarzyszenie W.A.R.K.A. „Powiatowego Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej Seniorów” jest projekt Grupy Aktywnych Seniorów z Piaseczna. W ramach otrzymanej mikrodotacji zaplanowali oni i zorganizowali dla najstarszych i najmłodszych wesołe „Andrzejki” z laniem wosku. Zaangażowali również wolontariuszy, młodzież do przygotowań i zaprosili do zabawy całą wieś. W przygotowywaniu słodkości i innych smakołyków wzięli aktywny udział oczywiście Aktywni Seniorzy z Piaseczna.

  Zachęcamy wszystkich do wsparcia m.in. takich działań aktywizujących lokalne społeczności, poprzez przekazanie 1% podatku lokalnej Organizacji Pożytku Publicznego Stowarzyszeniu W.A.R.K.A. Aby to zrobić wystarczy w zeznaniu PIT wpisać OPP – STOWARZYSZENIE W.A.R.K.A. i nr KRS 0000160318. O tym, że warto wesprzeć własnie tę organizację świadczyć może niezwykle bogata aktywność w poprzednim roku, z która można zapoznać się klikając tu.

  Przypomnijmy, poza „Inicjatywa Seniorską” w Piasecznie w ramach prowadzonego przez Stowarzyszenie W.A.R.K.A. „Powiatowego Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej Seniorów” i mikrototacjom zrealizowanych zostało jeszcze 7 projektów – 3 na terenie gminy Warka i 4 w innych gminach powiatu grójeckiego.

  Projekt „Powiatowe Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej Seniorów” realizowane jest przez Stowarzyszenie W.A.R.K.A. w ramach Rządowego Programu na Rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2010. 

  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.
  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.https://stowarzyszeniewarka.pl
  Nasza misją jest rozwój lokalny poprzez pobudzanie aktywności mieszkańców i promocję powiatu grójeckiego. Wizja Aktywność Rozrywka Kultura Alternatywa to hasła, których pierwsze litery tworzą nazwę organizacji i są drogowskazem przybliżającym jej cele i działalność.

  NAJPOPULARNIEJSZE