Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejŚpiewanki ze „Starym Zespołem Młodzieżowym + ”

  Śpiewanki ze „Starym Zespołem Młodzieżowym + ”

  W piątek 23 listopada 2012 roku w piwnicach Dworku na Długiej odbyło się muzyczne spotkanie ze „Starym Zespołem Młodzieżowym  +”. Tytuł koncertu „Bo w górach jest wszystko co kocham!” nie został wybrany przypadkowo. Na spotkanie przyszli Ci, którzy chcieli wspólnie pośpiewać piosenki z „Krainy Łagodności”. Sala była  wypełniona po brzegi. Zabrakło miejsc i specjalnie przygotowanych na tę okazję śpiewników.

  Zespół w składzie: Aldona i Michał Rzeźnik, Jacek, Irena i Kuba Domańscy, Beata Ragan, Monika Wojciechowska zaprosił  do wspólnego muzykowania również przyjaciół, z którymi w przeszłości współpracował. Krystyna Romanowska zaśpiewała wraz z  zespołem „Wpław” Adama Drąga, a Bogdan Sabała zagrał na gitarze dwa utwory „Łzy w niebie” Erica Claptona i „Schody do nieba” z repertuaru Led Zeppelin.

  Wspólne muzykowanie trwało ponad dwie godziny. Uczestnicy, wspólnie z zespołem mieli okazję pośpiewać znane i lubiane z turystycznych szlaków piosenki tj. „Sielanka o domu”, „Orawa”, Lato z ptakami odchodzi”, „Dym jałowca”, „Jesień w górach”, „Opadły mgły”, „Modlitwa o wschodzie słońca”… Koncert wypadł tak wspaniale, że widownia nie chciała rozejść się do domu. Wieczór skończył się dopiero po 4 bisach.

  Kolejna wspólna „śpiewanka” na początku stycznia – repertuar kolędowy. Stary Zespół Młodzieżowy + przyjaciele wraz z Dworkiem na Długiej zaprasza wszystkich już dziś.

  Galeria zdjęć na: http://dworek.warka.pl/spiewanki-ze-starym-zespolem-mlodziezowym/

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE