Więcej

  Planeta według Kreta

  Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna w Warce zaprasza na spotkanie z dziennikarzem, pisarzem, fotoreporterem i prezenterem pogody – Jarosławem Kretem. Spotkanie odbędzie się 8 grudnia o godz. 17.00 w Sali imprez Centrum Sportu i Wypoczynku.

  Jarosław Kret od wielu lat jest najbardziej rozpoznawalnym i lubianym pogodynkiem. Zawdzięcza to z pewnością niezwykłemu urokowi osobistemu i pozytywnemu podejściu do życia. Od kilku lat pisze książki. Dotychczas ukazały się: „Kret na niepogodę”, „Moje Indie”, „Planeta według Kreta”, „Mój Egipt”, a także albumy fotograficzne: „Madagaskar”, „Moja Ziemia Święta” i „Ziemia Święta”. Jarosław Kret z wykształcenia egiptolog, nie ukrywa, że podróże to jego największa pasja. – Kocham podróże. Wszędzie spotykam fantastycznych ludzi, z niektórymi przyjaźnię się już od lat. Lubię ludzi, rozmawiam z nimi, poznaję ich zwyczaje, wierzenia i codzienne życie. Ciągle smakuję świat. Są w nim magia, inspiracja, niesamowite emocje…- pisze.

  Po spotkaniu będzie można kupić książki podróżnika i zdobyć jego autograf.

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE