Gwiazdy na “SpłyWarce”!

9 sierpnia na Przystani na Winiarach w Warce odbędzie się IV Przegląd Piosenki Turystycznej „SpłyWarka”. Od godziny 16:00 na scenie tuż nad Pilicą będą rozbrzmiewać łagodne dźwięki utworów, z którymi prawie każdy spotkał się gdzieś na turystycznym szlaku, w górach, nad jeziorami, nad morzem…

Gwiazdą tegorocznego przeglądu będzie znany z takich utworów jak Samba sikoreczka, Za szybą, Jola Ola, Listopady li¬ści, Stary Star, założyciel zespołu „Basia Nasza KochanaJerzy Filar wraz z zespołem.

Tuz przed nim zaprezentuje się kolejny mistrz tego gatunku – Tomek Wachnowski z zespołem – autor i wykonawca „słynnych” Śniegowic i piosenki do Asterixa – Ona nie widzi mnie, trzykrotny uczestnik Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, mający na swoim koncie 5 płyt w tym płytę poświęconą gwieździe poprzedniej SpłyWarki – Wolnej Grupie Bukowinie.

Jako pierwszy na muzycznej scenie zaprezentuje się znany z Warki i licznych przeglądów piosenki poetyckiej i autorskiej – Darek Rączka z nowym projektem „Leciutko”.

Wstęp na wszystkie koncerty jest wolny.

Poza ucztą muzyczną organizatorzy na niedzielne popołudnie przygotowali wiele atrakcji – dla dzieciaków darmowe “dmuchańce”, gry i zabawy z nagrodami. Będzie też coś czego w Warce jeszcze nie było – SPŁYW NA BYLE CZYM (w godz. 17:00-18:00). ZAPRASZAMY!

Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

NAJNOWSZE

NAJPOPULARNIEJSZE