Spłyń na byle czym i zgarnij kasę!

Spłyń na byle czym i zgarnij kasę!

W najbliższą niedzielę 9 sierpnia o godz. 16 na „Przystani na Winiarach” rozpocznie się niezwykła impreza – będą darmowe dmuchańce dla dzieci, gry i zabawy z nagrodami, rekreacyjna siatkówka plażowa, będzie turystyczne śpiewanie oraz… spływanie! Pierwsza edycja „Spływu na byle czym po Pilicy” zapowiada się niezwykle interesująco. Do organizatorów – Gminnej Instytucji Kultury „Dworek na Długiej” oraz Centrum Sportu i Rekreacji zgłosiło się już kilka ekip a kolejne dzwonią, pytają i przygotowują się do startu. Dlatego też organizatorzy podjęli decyzję o wydłużeniu terminu zgłoszeń do piątku 7 sierpnia do godz. 14:00.

Rywalizacja rozpocznie się w niedzielę o godz. 17:00. Polegać ona będzie na przepłynięciu (każda załoga osobno w kolejności wylosowanej) odcinka kilkuset metrów od zakrętu (na wysokości ogródków działkowych przy pierwszym zakręcie ul. Spacerowej) do pomostu przy „Przystani na Winiarach”. Komisja oceniać będzie pomysł, zaangażowanie i dotarcie do celu 😉 Warto przygotować „byle co” i wziąć udział w konkursie gdyż organizatorzy przygotowali dwie atrakcyjne nagrody – główną, przyznaną przez komisję wysokości 1000zł oraz nagrodę publiczności wysokości 500zł. Nagroda publiczności przyznana zostanie załodze, która zgromadzi najwięcej głosów wśród uczestników imprezy (im więcej przyjaciół przyprowadzi załoga tym lepiej ;-). Wręczenie obu nagród nastąpi tuż przed występem gwiazdy „SpłyWarki” Jerzego Filara z zespołem, ok. godz. 18:30.

Jeśli chcesz naocznie przekonać się jak poradzą sobie z tym spływającym wyzwaniem „Kicie z bagien”, „Panie z Bończy płyną nago”, „Niezatapialny duet”, „Szydło tratwa”, „Mikołajkowy zawrót głowy” i inne załogi przyjdź na „Przystań na Winiarach” w niedzielę o 16:00 i baw się razem z nami!

Partnerami akcji są OSP Warka i SPZOZ Warka.

 

 

Zgłoszenia – do 7 sierpnia 2015 r. do 14:00 w Dworku na Długiej oraz pod adresem:dworek@dworek.warka.pl

Regulamin konkursu oraz Karta zgłoszeniowa dostępne poniżej:

karta zgloszeniowa splyw na byle czym

regulamin 1 splyw na byle czym – warka 2015

Udostępnij:
← Bankomat okazał się kopiarką Po ochłodę na rynek! →

Dodaj komentarz