Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejZostań Mistrzem Neuroshima Hex!

  Zostań Mistrzem Neuroshima Hex!

  26.09.2015  „Dworek na Długiej” zmieni się w bazę Eliminacji do Mistrzostw Polski 2015 Neuroshima Hex w Gliwicach. Istniejąca od 10lat w Polsce, kultowa gra Michała Oracza doczekała się już edycji 3.0 i od jakiegoś czasu podbija również serca graczy ze Stanów Zjednoczonych. Ta strategiczno – taktyczna gra polega na prowadzeniu wybranej armii do zwycięstwa poprzez obronę własnego sztabu oraz zniszczenie sztabu przeciwnika. Jedyne wymagane umiejętności to strategiczne myślenie i pozytywne nastawienie.  Nie czekaj zapisz się już dziś!

  Do udziału w eliminacjach można zgłosić się poprzez:

  – stronę wydarzenia na Facebooku
  https://www.facebook.com/events/843678469041698/

  -przez fanpage Wareckiego Klubu Gier Planszowych i Fantastyki – WARG
  https://www.facebook.com/WARG.WKGPiF?fref=nf 

  -przez sekretariat Dworku na Długiej – +48 667 22 70, dworek@dworek.warka.pl

  – przez Marcina Koca pod numerem telefonu 664768425

  Poniżej podajemy linki do oficjalnych stron mistrzostw, gdzie znajdziecie m.in. regulamin. Przypominamy że wszyscy uczestnicy muszą zarejestrować dwie różne armie do gry (dopuszczalna jest wersja 2.5). Jeżeli nie posiadacie gry (i własnych armii), na miejscu będą dostępne trzy egzemplarze gry, czyli 3 x Moloch, 3 x Hegemonia, 3 x Posterunek i 3 x Borgo. Podczas rejestracji telefonicznej, mailowej czy przez FB, należy podać czy macie własne armie, czy chcecie skorzystać z turniejowych (i od razu zarezerwować).

  Zapraszamy!

  http://portalgames.pl/pl/neuroshima-hex-mistrzostwa-polski/
  http://neuroshimahex.pl/mistrzostwa-polski/

  Eliminacje, organizowane przez Warecki Klub Gier Planszowych i Fantastyki oraz wydawnictwo PORTAL, jest kolejnym wydarzeniem z cyklu „Zgrajmy się!” które organizowane jest w ramach programu Działaj Lokalnie, realizowanego przy współudziale m.in. Stowarzyszenia W.A.R.K.A.

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE