Dworek bujał w obłokach…

Dworek bujał w obłokach…

15 stycznia w dworkowej piwnicy odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie z piosenką autorską, organizowane przez Gminną Instytucję Kultury „Dworek na Długiej”  w ramach cyklu „dWorek z Piosenką”.

Joanna Mioduchowska w towarzystwie Wojciecha Zalewskiego oraz Mirosława Kozaka pozwoliła słuchaczom na pełen relaks i prawdziwe bujanie w obłokach. Wszak przedstawione przez artystów utwory znajdują się na debiutanckiej płycie Joanny Mioduchowskiej noszącej tytuł „Bujam w obłokach”. Piosenki lekkie, melodyczne i przyjemne – wręcz wymarzone na zimowy wieczór, gdzie zebrani przy gorącej herbacie czy kieliszku wina mogli się oddać zarówno muzyce jak i treściom prezentowanych dzieł.

Pomału tradycją staje się również, że goście występujący na dworkowej scenie, w trakcie trwania koncertu, wywołują do tablicy jego współgospodarza – Dariusza Rączkę, prosząc o zaprezentowanie muzycznej niespodzianki. Prowadzący te cyklicznie spotkania artysta wykorzystał czas bożonarodzeniowy na ukazanie zebranym autorskiej kolędy.

Organizatorzy spotkania składają serdeczne podziękowania Angelice i Jarosławowi Nowociel za ufundowanie wina.

To był zdecydowanie dobry wieczór w „Dworku na Długiej”. Miłośników takiej formy rozrywki zapraszamy już na kolejny wspólny wieczór z piosenką ambitną 27 lutego.

Udostępnij:
← Technikum Ogrodnicze w Nowej Wsi pod egidą ZZO w Warce Decoupage na szkle… →

Dodaj komentarz