0.9 C
Warka
środa, 30 listopada, 2022
Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRNadchodzą ferie w Warce 2016!

  Nadchodzą ferie w Warce 2016!

  „Ferie w Warce 2016” coraz bliżej. Jeszcze tylko kilka dni nauki szkolnej i inicjatywę organizacji czasu dla dzieci przejmą wareckie instytucje, które po raz kolejny wspólnie organizują wypoczynek dla dzieci w mieście. Dworek na Długiej, Centrum Sportu i Rekreacji, Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna i Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce przygotowali dla najmłodszych z naszej gminy moc atrakcji.

  W planie znajdują się m.in. warsztaty plastyczne, techniczne, historyczne, zajęcia z harcerzami, spektakl teatralny, zajęcia i turnieje sportowe na hali oraz krytej pływalni czy wyjazd do kina na bajkę „Dobry Dinozaur”. Zapisy na wyjazdy będą prowadzone od 1 lutego w siedzibie organizatora wyjazdu (pierwszeństwo mają te osoby, które jako pierwsze przyniosą zgody).

  Do wzięcia udziału w akcji „Ferie w Warce 2016” zapraszamy dzieci już od 6 roku życia. Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 – 14.00 w siedzibach instytucji, w których na dany dzień zostały zaplanowane.

  W załączniku znajduje się regulamin uczestnictwa w zajęciach i karta uczestnika „Ferii w Warce 2016”:

  regulamin ferie 2016

  Plakat A3 - Ferie w Warce 2016 - z ramką

   

   

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE