14.6 C
Warka
piątek, 31 marca, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeBal karnawałowy w Bajkowym Statku

  Bal karnawałowy w Bajkowym Statku

  Bal karnawałowy dla przedszkolaków to czas niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas…

  28 stycznia w Samorządowym Przedszkolu „Bajkowy Statek” odbył się bal karnawałowy w krainie lodu. Tego dnia wszystkie dzieci przyszły w pięknych kolorowych strojach. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana… nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.

  W balu uczestniczyły wszystkie grupy przedszkolne. W pierwszej części wzięły udział maluchy, gdzie doskonałą zabawę i świetną rozrywkę zapewnił dzieciom Pan Arek. Starszaki bawiły się po południu w towarzystwie profesjonalnego wodzireja. W miłej atmosferze, wypełnionej uśmiechami dzieci bawiły się przy znanych szlagierach, brały udział w wesołych konkursach. Podczas tańców, pląsów i konkursów towarzyszyły im kolorowe migające światła. W trakcie trwania balu pojawili się również rodzice milusińskich, którzy w większości bardzo chętnie dołączali do zabaw i tańczyli z przedszkolakami.

  Angelika Szymanowska

  Zobacz galerię zdjęć na stronie Przedszkola – kliknij tutaj.

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE