18.3 C
Warka
wtorek, 30 maja, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeBudowa dróg na osiedlu Winiary

  Budowa dróg na osiedlu Winiary

  W ramach zadania inwestycyjnego pn. „Budowa dróg – osiedle Winiary w Warce etap III”, w 2016r., planuje się zrealizować kompleksową budowę ulicy Ojca Rafała Chylińskiego, ulicy Janusza Kusocińskiego oraz fragmentu ulic Aleksandra Gajewskiego i Parkowej.

  Zakres prac obejmuje budowę jezdni o nawierzchni bitumicznej, budowę ścieżek pieszo-rowerowych i chodników z kostki betonowej w ulicach Ojca Rafała Chylińskiego, Janusza Kusocińskiego i odcinku  ulicy Aleksandra Gajewskiego oraz budowę ścieżki pieszo – rowerowej we fragmencie ulicy Parkowej. Dodatkowo w ramach inwestycji, w bieżącym roku wykonana zostanie kanalizacja deszczowa we fragmencie ul. A. Gajewskiego oraz przykanaliki i wpusty uliczne w ulicach Janusza Kusocińskiego i Ojca Rafała Chylińskiego, do sieci kanalizacji deszczowej  wybudowanej w latach 2014 i 2015. W chwili obecnej trwa procedura przygotowywania postępowania przetargowego.

  Urząd Miejski w Warce

   

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE