-4.8 C
Warka
piątek, 1 grudnia, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejGdy inni topią marzannę w Dworku śpiewają!

  Gdy inni topią marzannę w Dworku śpiewają!

  Są różne zwyczaje witania i uczczenia długo wyczekiwanej po zimie wiosny. I tak jedni topią marzannę, inni  chodzą na piesze wycieczki, a my w Dworku na Długiej śpiewamy – właśnie na jej cześć. 15 kwietnia o godzinie 18:00 dworkowa piwnica znów przybrała klimat uroczej, wiosennej kawiarenki, w której sceną zawładnęły nasze najmłodsze talenty. Wokół nich zgromadziła się najbliższa rodzina i przyjaciela, oczarowani każdym występem.

  Wiosna lubi również płatać figle, których nie oszczędziła i nam osłabiając wokalną drużynę Dworku na Długiej trenowaną przez niezastąpioną Katarzynę Ambroży. Mimo niedyspozycji kilku koleżanek – mistrzowski team poradził sobie doskonale prezentując się w następujących utworach:
  Kinga Lisowska – „Wiosna z Kotkiem”
  Julia Buczek – „Zielona półnutka” i „Kle Kle Boćku”
  Iwona Siedlecka – „Biegnij przed siebie”
  Wiktoria Dzięcioł – „Iść w stronę słońca”
  Anna Nadolna –„Ciągle pada”
  Amelia Szymańska – „Za każdy uśmiech Twój”
  Wiktoria Szczepanik – „Dni których nie znamy”
  Ewa Alberska – „W stronę słońca” – jak również wspólnie w piosenkach „Tyle słońca w całym mieście” oraz „Wiosna”.

  Każdy koncert wareckich diamencików cieszy nas niezmiernie i pozwala żywić nadzieje, iż nasze lokalne gwiazdy kiedyś zawładną sceną ogólnopolską, czego z całego serca im życzymy!

  ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ TU!

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE