Więcej
  Strona głównaKulturaKinoGDZIE JEST NEMO 3D

  GDZIE JEST NEMO 3D

  Wielka Rafa Koralowa. Tu mieszkają m.in. kolorowe rybki zwane błazenkami. „Gdzie jest Nemo?” rozpoczyna się sceną równie wstrząsającą jak śmierć matki małego jelonka Bambi. Drapieżna ryba pożera żonę Marlina i 399 jajeczek ikry, z których lada dzień wykluć się mają młode błazenki. Tylko Marlinowi i jednemu jedynemu jajeczku udaje się przeżyć atak. Mały Nemo, ocalały synek Marlina, staje się sensem jego życia. Jednak gdy nadopiekuńczy ojciec wysyła synka do szkoły, zdarza się kolejne nieszczęście. Nemo zostaje wyłowiony z oceanu przez nurka i trafia do akwarium w prywatnym gabinecie dentystycznym w Sydney. Marlin, choć cierpi na lęk przed otwartym oceanem, wyrusza na ratunek. Towarzyszy mu wielka zapominalska Dory.

  Para przyjaciół pokonuje w trakcie swej podwodnej odysei wiele niebezpieczeństw. Spotyka m.in. trójkę rekinów, które bezskutecznie próbują stać się wegetarianami. „Ryba to przyjaciel, a nie jedzenie” – to ich mantra. Wodny świat wypełniają najróżniejsze barwne postaci – wśród nich przywódca ryb z australijskiego akwarium, prawdziwy twardziel, zwany Idolem. Nawet bohaterowie epizodów zapadają w pamięć – choćby pelikan Nigel, czy żółw o imieniu Luzak.

  28.12.2012 r. (piątek), godz. 16.00 (3D)

  29.12.2012 r. (sobota), godz. 16.00 (3D)

  30.12.2012 r. (niedziela), godz. 16.00 (3D)

  kino GOK-u

  bilety 3D: 17 zł – ulgowy, 20 zł – normalny

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE