18.3 C
Warka
wtorek, 30 maja, 2023
Więcej
  Strona głównaOrganizacjePocztówki z wakacji... Świetlica w Laskach

  Pocztówki z wakacji… Świetlica w Laskach

  Obóz profilaktyczno–wypoczynkowy „Nad morze po uśmiech…” odbył się w dniach 27.06 – 11.07 2016 w Sztutowie i współfinansowany był ze środków Województwa Mazowieckiego.

  „Mieszkaliśmy w namiotach wojskowych, spaliśmy na kanadyjkach i korzystaliśmy z umywalek pod chmurką. Spartańskie warunki jednak nie przeszkadzały nam w codzienności, za to kształtowały hart ducha i umiejętności przetrwania w mniej cywilizowanym świecie. Czas upływał nam bardzo szybko, gdyż każdy dzień był aktywny i pełny ciekawych zajęć. Kąpiele w morzu, zwiedzanie okolicznych miasteczek, granie w piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę, tenisa stołowego to tylko niektóre z atrakcji. W naszej codziennej ofercie były też interesujące zajęcia warsztatowe z panią psycholog, a także warsztaty arteterapeutyczne. Mieliśmy okazje być również na kręglach, w parku linowym wypłynęliśmy w rejs statkiem i odwiedziliśmy Trójmiasto. Wspólnie spędzone chwile na długo pozostaną w naszej pamięci!”

  User comments

  SAMSUNG CSC

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE