Uwaga! Zostań gwiazdą teledysku! 13 sierpnia warecki Rynek

Uwaga! Zostań gwiazdą teledysku! 13 sierpnia warecki Rynek

Chcielibyście wziąć udział w niebanalnym przedsięwzięciu? Ruszamy z realizacją niebanalnego, dużego projektu! Będzie filmowo i muzycznie. Zamierzamy nakręcić profesjonalny teledysk do piosenki “Dziś nie czas…” w wykonaniu Angelo, czyli Artura Grzelewskiego, o którym pisaliśmy w kwietniowym numerze Kuriera Wareckiego.

Najnowsza piosenka, niebywale rytmiczna i żywiołowa, wprawi w dobry humor każdego słuchacza. Utwór jest dedykowany wszystkim strażakom, i na udział drużyn pożarniczych w nagraniu teledysku liczymy podwójnie. Należy podkreślić, ze planowane przedsięwzięcie będzie zrealizowane we współpracy z profesjonalnym ekipa filmową: reżyserem, operatorami kamer i montażystą.

Ostatni hit Artura “Nad Bałtykiem” bił niedawno rekordy popularności w internecie i w stacji Disco Polo Music. Dziś wszyscy mamy okazję wystąpić w teledysku, promującym artystę z Warki i nasze miasto.

Tu potrzebujemy Waszej pomocy. Nie jest ważna płeć, wykształcenie oraz doświadczenie aktorskie. Liczy się Wasz entuzjazm i zaangażowanie.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą być częścią projektu na warecki Rynek 13 sierpnia o godzinie 13.00. Zdjęcia potrwają około trzech godzin.

Jest okazja, jest lans, jest przygoda!

Redakcja Kuriera Wareckiego

plakat angelo-01 popr zm

Udostępnij:
← Potańcówka na dechach w Bończy Kino Grójec: Iluzja 2 →

Dodaj komentarz