Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRSzymon Wydra zaśpiewa w Warce

  Szymon Wydra zaśpiewa w Warce

  W najbliższą sobotę 20 sierpnia w Parku na Winiarach w Warce odbędzie się kolejny etap tegorocznej edycji Turnieju Miast na Szlaku Książąt Mazowieckich. Niezwykły i wyjątkowy, bo opieczętowany wieloma atrakcjami wpisującymi się w charakter wydarzenia. Finałowym elementem imprezy będzie akustyczny koncert Szymona Wydry, który rozpocznie się o godzinie 18. Oprócz autorskich hitów  tj. „Teraz wiem”, „Pozwól mi lepszym być”, „Życie jak poemat” usłyszymy akustyczne wersje największych polskich coverów.

  Znany wszystkim wokalista Szymon Wydra założyciel i wokalista Carpe Diem, gitarzysta, kompozytor i naczelny tekściarz zespołu. Mimo że charakteryzuje się szerokimi zaineresowani muzyka zawsze okazuję się jednak tą największą pasją, której nie może przestać być wierny, choć jego fascynacje wciąż się zmieniają od poezji śpiewanej przez jazz, po pop i rock. Lider Carpe Diem wystąpi na wareckiej scenie w towarzystwie Zbyszka Suskiego – gitarzysty i kompozytora zespołu. W latach 2001-2002 współpracował z radomską grupą IRA, z którą zagrał trasę koncertową, a rok później nagrał swoją pierwszą płytę „Tu i teraz” z zespołem Artura Gadowskiego.

  Nie przegap tej okazji przyjdź do Parku na Winiarach, wykorzystaj do końca ostanie chwile wakacji i pozwól oczarować się temu akustycznemu duetowi!

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE