Więcej
  Strona głównaWiadomościKlub ODNOVA zaprasza na ZUMBA fitness przed Dworkiem na Długiej

  Klub ODNOVA zaprasza na ZUMBA fitness przed Dworkiem na Długiej

  Klub ODNOVA zaprasza WSZYSTKICH już w najbliższą niedzielę na:

  ZUMBA fitness przed Dworkiem na Długiej!!!

  Czas na aktywnie spędzoną niedzielę na świeżym powietrzu! 🙂

  Świetna zabawa gwarantowana!!! 🙂

  Godzina: 11.00

  Prowadzi Magda Pawińska ! 🙂
  Licencjonowana instruktorka Zumba fitness®, Zumba® toning, Salsation® fitness, hip-hop i fitness. Tegoroczna Absolwentka a przy tym podwójna Pani Magister Wojskowej Akademii Technicznej na wydziale Cybernetyki. Prywatnie miłośniczka sportów ekstremalnych.
  Przygodę z tańcem rozpoczęła 16 lat temu, kiedy to uczęszała na pierwsze w życiu zajęcia z tańca towarzyskiego. Miała wtedy 8 lat. Od tego momentu taniec stał się jej pasją i stylem życia. Z biegiem czasu zaczęła trenować hip-hop, reggeaton, dancehall w wielu formacjach tanecznych nie tylko w Polsce, ale również we Włoszech. To właśnie tam pokochała zajęcia Zumba fitness®, ze względu na energię i radość jaka udziela się uczestnikom zajęć. Po powrocie do Polski z sukcesami zaraża swoją pasją kolejne grupy osób.
  Magda jest istnym wulkanem energii a swoją karierę kształtuje poprzez kontakt z różnymi technikami tańca począwszy od tańca klasycznego, współczesnego, hip-hopu oraz tańca towarzyskiego.
  Jej zajęcia to energia, świetna muzyka, hektolitry potu i uśmiech na twarzy każdego kto się na nich pojawi. Jako instruktorka tworzy niesamowitą, wręcz rodzinną atmosferę z mnóstwem dobrej zabawy, śmiechu oraz nauki tańca i fitness. Uwielbia pracę z ludźmi przez co nieustannie doskonali swoją technikę oraz warsztat. W byciu coraz lepszą instruktorką pomaga jej udział w różnego typu maratonach, eventach, masterclassach i warsztatach.
  Kto był już u Magdy na zajęciach,wie że z Jej zajęć nie wychodzi się suchym a jak z pod prysznica i z powerem na cały dzień �

  Przyjdź i przekonaj się sam!!!

  Wstęp bezpłatny!

  Dla wszystkich uczestników kupony rabatowe do klubu ODNOVA!!! 🙂

  14329950_1232979683442298_1641313571418882222_n

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE