Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejKonkurs na logo jabłkowej Warki

Konkurs na logo jabłkowej Warki

Stowarzyszenie W.A.R.K.A. – lider Partnerstwa Projektu „Owoc Naszej Pasji” zaprasza plastyków, grafików, agencje reklamowe do udziału w konkursie na logo projektu. Nagrodą jest zlecenie na opracowanie identyfikacji wizualnej projektu, która ma służyć budowaniu spójnego wizerunku działań projektu skupionych wokół budowania dumy mieszkańców Warki z dobra wspólnego jakim są wareckie jabłka. Udział w konkursie polega na przesłaniu propozycji logo i jednego elementu graficznego jako koncepcji wizualnej tożsamości projektu. Prace można zgłaszać do 19 października w formie e-mailowej.

Intencją Organizatorów Konkursu jest aby logo i cała identyfikacja wizualna projektu odpowiadała  specyfice projektu „Owoc naszej pasji”, charakteryzowała się oryginalnością oraz przede wszystkim przyczyniała się do realizacji celu projektu.

Do udziału w Konkursie zaproszone są osoby indywidualne oraz firmy, posiadające doświadczenie w projektowaniu logotypów i opracowywaniu księgi identyfikacji wizualnej. Wykonawcy ubiegający się o udzielenie zamówienia jako wyłonieni w Konkursie musza przedstawić koncepcję projektu logo i przykład projektu tablicy promocyjnej Szlaku jabłkowego. Pliki należy dostarczyć w jpg na adres andrzejzareba77@gmail.com do 19 października.

Najlepszy pomysł na logo i elementy graficzne zostanie nagrodzony zleceniem o wartości 3250zł na opracowanie Księgi Identyfikacji Wizualnej.

Szczegóły zasad Konkursu w Regulaminie – otwórz załącznik.

Kontakt do Organizatora: Andrzej Zaręba – Prezes Stowarzyszenia W.A.R.K.A. – andrzejzareba77@gmail.com

Stowarzyszenie W.A.R.K.A.https://stowarzyszeniewarka.pl
Nasza misją jest rozwój lokalny poprzez pobudzanie aktywności mieszkańców i promocję powiatu grójeckiego. Wizja Aktywność Rozrywka Kultura Alternatywa to hasła, których pierwsze litery tworzą nazwę organizacji i są drogowskazem przybliżającym jej cele i działalność.

NAJNOWSZE

NAJPOPULARNIEJSZE