Więcej

  Jest 23 wspaniałych

  13 października odbyła się Gala Inauguracyjna Lokalnego Funduszu Stypendialnego. To już po raz szósty Stowarzyszenie W.A.R.K.A. we współpracy z lokalnymi Partnerami przyznało stypendia dla młodych zdolnych w gminie Warka. Od 2011 roku przyznano już 152 stypendia, na łączną kwotę 228.000 zł.

  Celem uroczystości było oficjalne wręczenie umów i certyfikatów stypendialnych. W tej niezwykłej chwili nowym Stypendystom towarzyszyli rodzice oraz zaproszeni na tę uroczystość goście. Wśród nich byli: Teresa Knyzio – Burmistrz Warki oraz dyrektorzy szkół objętych programem: z Publicznego Gimnazjum nr 1 im. Stanisława Marciniaka – Bożena Sobieraj, z Liceum Ogólnokształcącego im. Piotra Wysockiego – Wiesława Zielonka, z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. 1PLM „Warszawa” – Dorota Kreczmańska oraz z Publicznego Gimnazjum im. Ks. Pawła Heintscha w Dębnowoli – Maciej Lidak. Uroczystość poprowadził wieloletni społeczny Prezes Stowarzyszenia W.A.R.K.A. Andrzej Zaręba.

  Gala odbyła się w gościnnym Zajeździe na Winiarach, który od samego początku istnienia funduszu wspiera organizację imprezy przez użyczenie Sali i przygotowanie smacznego poczęstunku.

  Młodzież odebrała certyfikaty z rąk Burmistrz Warki Teresy Knyzio oraz dyrektorów swoich szkół.
  Oto lista Stypendystów VI edycji Lokalnego Funduszu Stypendialnego 2016/2017:

  1. Andrea Czasak
  2. Kamila Gwardys
  3. Natalia Kwiatkowska
  4. Aleksandra Cichońska
  5. Michał Michałowski
  6. Kamila Kata
  7. Aleksandra Dąbrówka
  8. Żaneta Górecka
  9. Paulina Świdlicka
  10. Mateusz Glegoła
  11. Piotr Czapliński
  12. Zuzanna Bagnicka
  13. Monika Mulik
  14. Natalia Łoboda
  15. Eliza Wargala
  16. Dominika Szczepańska
  17. Marika Kwiatkowska
  18. Weronika Winiarek
  19. Natalia Dąbrowska
  20. Krystian Chojnacki
  21. Maria Lech
  22. Anna Balikowska
  23. Natalia Winiarek

  Stowarzyszenie W.A.R.K.A. składa serdeczne podziękowania wszystkim osobom, instytucjom i firmom, które przyczyniają się do rozwoju Lokalnego Funduszu Stypendialnego W.A.R.K.A.

  Lokalny Fundusz Stypendialny W.A.R.K.A. realizowany jest przez Stowarzyszenie W.A.R.K.A. przy wsparciu finansowym Fundacji Stefana BatoregoGminy Warka i lokalnych firm.

  Projekt wspierają Partnerzy: Dworek na Długiej, szkoły z gminy Warka – gimnazjalne (Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Stanisława Marciniaka w Warce i Publiczne Gimnazjum im. Ks. Pawła Heintscha w Dębnowoli) i ponadgimnazjalne (Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Wysockiego w WarceZespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. 1 PLM „Warszawa” i Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi).

  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.
  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.https://stowarzyszeniewarka.pl
  Nasza misją jest rozwój lokalny poprzez pobudzanie aktywności mieszkańców i promocję powiatu grójeckiego. Wizja Aktywność Rozrywka Kultura Alternatywa to hasła, których pierwsze litery tworzą nazwę organizacji i są drogowskazem przybliżającym jej cele i działalność.

  NAJPOPULARNIEJSZE