Strona głównaKulturaKino"Galerianki" nieco później czyli BEJBI BLUES

„Galerianki” nieco później czyli BEJBI BLUES

W grójeckim kinie kolejny film autorki słynnych GALERIANEK. Kolejny raz trudny ale ważny bo obecny dookoła nas temat.

Film przedstawia historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. Ojciec Antosia to nastoletni Kuba. Natalia nie jest pewna, czy kocha Kubę, a Kuba nie wie, czy kocha Natalię. Jednak dziewczyna chciała mieć dziecko, bo fajnie jest mieć dziecko. Wszystkie młode gwiazdy jak Britney Spears czy Nicole Richie mają dzieci. Ale dlaczego tak naprawdę Natalia zdecydowała się na macierzyństwo w tak młodym wieku? Może odpowiedź kryje się w tym co piszą nastolatki na internetowych forach? Chcą mieć dziecko, żeby w końcu ktoś je naprawdę kochał, żeby same miały kogoś do kochania…

BEJBI BLUES

18.01.2013 r. (piątek), godz. 19.00

19.01.2013 r. (sobota), godz. 20.00

20.01.2013 r. (niedziela), godz. 18.00 i 20.00

film dla widzów od lat 15

kino GOK-u

bilety 2D: 12 zł – ulgowy, 15 zł – normalny

 

Bejbi blues 02

Redakcja Warka24.pl
Redakcja Warka24.pl
Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

NAJPOPULARNIEJSZE