0.9 C
Warka
środa, 30 listopada, 2022
Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejWeź udział w darmowych warsztatach świątecznych

  Weź udział w darmowych warsztatach świątecznych

  Wystrój naszego domu na święta – cóż może piękniej go ozdobić niż ręcznie wykonane dekoracje? Ale jak znaleźć czas na ich stworzenie w przedświątecznym biegu? Co nowego i oryginalnego przygotować w tym roku?

  Mamy dla Ciebie świetną propozycję. 18 grudnia podczas akcji „Zimowa odmiana wareckiego rynku” podczas bezpłatnych warsztatów stworzone zostaną oryginalne ozdoby świąteczne. Uczestnicy będą mogli metodą decoupage wykonać jabłkowe zawieszki na choinkę, mini jabłkowe choinki, czy świąteczne wianki, z czym? Oczywiście z jabłkami! Dlaczego tak dużo tu jabłek? Gdyż warsztaty będą częścią rozpoczęcia projektu „Jabłkowa Warka”, który rozpocznie się właśnie 18 grudnia i będzie realizowany przez cały 2017 rok. Serdecznie zapraszamy entuzjastów rękodzieła!

  Ozdoby będzie można wykonać od 12:00 do 15:00 (lub do wyczerpania zapasów) w sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Warce. Wstęp wolny.

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE