TU MOŻE BYĆ TWOJA REKLAMA

KLIKNIJ I ZAMÓW
Strona głównaInstytucjeBezpieczne ferie we Wrociszewie

Bezpieczne ferie we Wrociszewie

W trosce o bezpieczeństwo uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej we Wrociszewie 8 lutego 2017 r. odbyło się w spotkanie profilaktyczno – edukacyjne z Dzielnicowym Komisariatu Policji w Warce Panem Jarosławem Wieczorkiem nt. „Bezpieczeństwo podczas ferii zimowych”. W spotkaniu wzięły udział dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas O-VI.

Funkcjonariusz przypomniał o zagrożeniach czyhających na nich w trakcie ferii zimowych. Omówił ze wszystkimi uczniami zasady bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów zimowych i zabaw na świeżym powietrzu. Przestrzegał również przed ślizganiem się na skutych lodem stawach i rzekach, a także ostrzegł przed zjeżdżaniem z górek znajdujących się blisko ulic. Policjant udzielił wskazówek jak bezpiecznie bawić się na śniegu i jak zachować się na kuligu, przestrzegał przed organizowaniem kuligów za pojazdami mechanicznymi. Poinformował dzieci pozostające w domu o konieczności zamykania drzwi od wewnątrz i o zakazie otwierania drzwi osobom nieznajomym. Omówił sposoby zachowania i wzywania pomocy w przypadku nagłych zdarzeń.

PSP we Wrociszewie

 

Redakcja Warka24.pl
Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

NAJNOWSZE

NAJPOPULARNIEJSZE