Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejNiezwykły dWorek z Piosenką!

  Niezwykły dWorek z Piosenką!

  18 marca w godzinach wieczornych dworkowa piwnica przybrała niezwykłych barw. Wszystko to za sprawą Sławomira Klimczuka i Bogdana Sabały, którzy zawładnęli sceną w ramach koncertu z cyklu „dWorek z Piosenką”. Przygotowali oni dla zebranych ponad godzinny koncert głównie z piosenkami Seweryna Krajewskiego. Jednak to nie wszystko czego mogliśmy się spodziewać, gościnnie w jednej z piosenek swojego wokalu użyczyła Marta Galińska. Na scenę został wezwany również Leszek Owczarczyk, który wraz ze Sławomirem Klimczukiem i Bogdanem Sabałą zaprezentował swoje dwa autorskie utwory, nad którymi aktualnie, intensywnie pracują we trzech. Usłyszeć można było również kilka utworów z repertuary Marka Grechuty, co do których, jak sami zapowiedzieli podejmują wyzwanie i biorą je na warsztat.

  Koncert okazał się strzałem w dziesiątkę, prawdopodobnie była to jedna z najlepszych opcji na spędzenie wieczornego, zimnego, marcowego wieczoru w Warce. Było nastrojowo, było melancholijnie i niezwykle. Fantastyczne brzmienia gitarowe połączone z niezwykłym męskim silnym głosem wprawiły zebranych w wyjątkowy nastrój. Dowodem na to są owację na stojąco  i dwukrotne bisy naszych artystów. Oby więcej takich koncertów w Dworku na Długiej!
  Muzyczny wieczór tradycyjnie rozpoczął się spotkaniem z lokalnymi poetami, czyli Dobrym Wieczorem.

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE