-8 C
Warka
poniedziałek, 4 grudnia, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na Długiej6 Warsztaty z Orkiestrą Moderato

  6 Warsztaty z Orkiestrą Moderato

  To już szósta edycja warsztatów dla dzieci i młodzieży z Orkiestrą Moderato. Warsztaty trwały cztery dni 28-31 stycznia 2013 (poniedziałek-czwartek) w Centrum Sportu i Rekreacji, gdzie działająca przy Dworku na Długiej orkiestra ma salę prób. To był czas wytężonej pracy muzycznej ale i również możliwość zapoznania się z operacyjną działalnością orkiestry i dołączenia do niej. Uczestnicy mieli możliwość obejrzenia i wypróbowania różnych instrumentów od perkusji po saksofon, klarnet czy trąbkę. Pod czujnym okiem dyrygenta Artura Gębskiego sprawdzane były predyspozycje muzyczne. Całość warsztatów przeprowadzana była w sposób profesjonalny a zarazem ciekawy tak, aby zainteresować uczestników żywą muzyką. W tym roku zgłosiło się już 8 osób.

  W zajęciach muzycznych w poniedziałek 28 stycznia miały okazję wziąć udział również dzieci i młodzież uczestnicząca w akcji „Ferie w Dworku”.

  Zobacz zdjęcia TU!

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE