Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejHity filmowe, w tym w 3D w Warce

  Hity filmowe, w tym w 3D w Warce

  21 lutego zawita do Warki „Kino Orange”, które w ponad 100 miejscach w Polsce, w których nie ma sal kinowych pozwala obejrzeć największe hity dużego ekranu. Dzięki współpracy z „Dworkiem na Długiej” i warecką OSP mieszkańcy gminy będą mogli obejrzeć cztery kinowe hity, w tym również, co warte podkreślenia po raz pierwszy w Warce – w systemie 3D. Dla najmłodszych będzie bajka „sprzed epoki lodowcowej” – „Dino mama 3D”, dla nieco starszych „HOBBIT: Niezwykła podróż 3D” i najnowsza polska superprodukcja „Tajemnica Westerplatte” a dla najstarszych – najnowszy film Wojciecha Smarzowskiego – „Drogówka”.

  Sala projekcyjna OSP ul. Farna 2

  Bilety na seanse 3D – 15zł normalny / 13 zł grupowy (min. 15 osób)

  Bilety na seanse 2D – 12zł normalny / 10 zł grupowy

  Rezerwacja w „Dworku na Długiej”, ul. Długa 3, tel. +48 6672247

   

  Plan pokazów 21 lutego 2013 w sali projekcyjnej – OSP ul. Farna 2:

  9:00 – DINO MAMA (3D / dubbing) – pokaz dla szkół i przedszkoli

  10:40 – HOBBIT: NIEZWYKŁA PODRÓŻ (3D / dubbing) – pokaz dla szkół

  13:40 – TAJEMNICA WESTERPLATTE (2D) – pokaz dla szkół

  15:40 – HOBBIT: NIEZWYKŁA PODRÓŻ (3D / dubbing) – pokaz otwarty

  18:40 – TAJEMNICA WESTERPLATTE (2D) – pokaz otwarty

  20:45 – DROGÓWKA (2D) – pokaz otwarty

   

  Ponadto wszyscy klienci Orange mogą kupić dwa bilety w cenie jednego wysyłając sms na specjalny numer, aby otrzymać unikalny kod, który okażą następnie przy kasie przed wejściem na salę. Liczba miejsc na Sali, tzn. kodów do wykorzystania jest ograniczona.

   

  Dino mama (3D)

  animowany/ dla dzieci,

  cena biletu: 15 zł normalny/ 13 zł grupowy,

  czas trwania: 86 minut,

  zwiastun: http://www.youtube.com/watch?v=pZSv82b2PTk,

  opis: Seans w 3D!

  Komedia sprzed epoki lodowcowej! Niesforny Ernie, jego siostra Julia i przyjaciel Max marzą o niezwykłych przeżyciach w odległych i barwnych krainach. Buszując po laboratorium pełnym wynalazków, znajdują maszynę do podróżowania w czasie. Wystarczy jedno potknięcie i… cofają się o 65 milionów lat! Trafiają w sam środek gniazda dinozaura. Tyranozaur omyłkowo bierze je za swoje, właśnie wyklute, młode. Dzieciaki muszą odnaleźć sposób, by wrócić do domu, zanim pojawi się na świecie ich przybrane „rodzeństwo”…

  Dino mama 3D

   

  Hobbit: niezwykła podróż (3D/ dubbing)

  fantasy/ przygodowy,

  cena biletu: 15 zł normalny, 13 zł grupowy,

  czas trwania: 170 minut,

  zwiastun: http://www.youtube.com/watch?v=7jzdudyO1vU,

  opis: Seans w 3D i z dubbingiem! W polskiej wersji językowej głosu udzielili m. in.: Borys Szyc, Wiktor Zborowski, Kazimierz Kaczor czy Danuta Stenka.

  Bilbo Baggins to hobbit kochający ponad wszystko spokój domowego zacisza. Niespodziewana wizyta czarodzieja Gandalfa całkowicie odmienia jednak jego życie. Gandalf zjawia się z kompanią krasnoludów, dowodzoną przez Thorina Dębową Tarczę. Przybysze snują plany odbicia skarbu ich przodków z Samotnej Góry, której strzeże przerażający smok Smaug. Pomimo sprzeciwu hobbita, Gandalf uznaje, że będzie on idealnym uzupełnieniem kompanii. Gdy ruszają w drogę, Bilbo wciąż walczy z wątpliwościami i strachem, krasnoludy zaś nie do końca ufają nowemu towarzyszowi wędrówki. Wkrótce całą drużynę czeka zmierzenie się ze śmiertelnymi niebezpieczeństwami, muszą bowiem przemierzyć ziemie zabójczych orków i goblinów.

  Hobbit

   

  Tajemnica Westerplatte

  dramat/ wojenny,

  cena biletu: 12 zł normalny, 10 zł grupowy,

  czas trwania: 118 minut,

  zwiastun: http://www.youtube.com/watch?v=XzpDCpMii9U,

  Mieli wytrwać dwanaście godzin. Bronili Westerplatte przez siedem dni. Historia zmagań garstki żołnierzy walczących z przeważającymi siłami niemieckimi, to jedno z najbardziej znanych wydarzeń kampanii wrześniowej 1939 roku. „Tajemnica Westerplatte” to film o dramacie walki, o wyborach człowieka w obliczu śmiertelnego zagrożenia, o odwiecznym sporze wizji racjonalnej, którą reprezentuje major Sucharski (Michał Żebrowski) z wizją romantyczną kapitana Dąbrowskiego (Robert Żołędziewski). Jeden nie chce skazywać swych żołnierzy na ostateczną zagładę, drugi pragnie walczyć do ostatniej kropli krwi. Ten film, to obraz wojny, w którym heroizm przeplata się z lękiem, a obok wielkości i poświęcenia jest także małość i słabość. Reżyser, unikając łatwych osądów, dotknął natury bohaterstwa i wojny, sugestywnie pokazał jej nie tylko militarne, ale i psychiczne konsekwencje.  Muzykę skomponował laureat Oscara Jan A.P. Kaczmarek. Projekty scenografii wyszły spod ręki zdobywcy Oscara – Allana Starskiego. W głównych rolach wystąpili: Michał Żebrowski i Robert Żołędziewski, Jan Englert, Borys Szyc, Piotr Adamczyk, Andrzej Grabowski, Mirosław Baka i Jakub Wesołowski.

  W Kinie Orange od 15 lutego.

  Tajemnica Westerplatte 

   

  Drogówka

  dramat, kryminał/ 18+,

  cena biletu: 12 zł normalny,

  czas trwania: 118 minut,

  zwiastun: http://www.youtube.com/watch?v=gzs6bLsquXs,

  Jeden z największych hitów lutego! Nowy film w reż. Wojciecha Smarzowskiego („Dom zły”, „Wesele”, „Róża”), który w bezkompromisowy sposób i w gwiazdorskiej obsadzie (Marcin Dorociński, Bartłomiej Topa, Eryk Lubos, Arek Jakubik, Julia Kijowska) rozprawia się z ciasnym, twardym i brutalnym światem warszawskiej policji. Historia siedmiu policjantów, których poza pracą łączy przyjaźń, imprezy, sportowe samochody i wspólne interesy. Ich mały, zamknięty świat z pozoru działa doskonale. Wszystko się zmienia, gdy w tajemniczych okolicznościach ginie jeden z nich. O morderstwo zostaje oskarżony sierżant Ryszard Król. Próbując oczyścić się z zarzutów, odkrywa prawdę o przestępczych powiązaniach na najwyższych szczeblach władzy.

  Drogowka_gr_21_bezlogo_www

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70, 793 800 142. Godziny pracy: październik – maj w godz. 8:00–20:00 (pon. – czw.) i 8:00–16:00 (pt.); czerwiec–wrzesień w godz. 8:00–16:00 (pon.–pt.).

  NAJPOPULARNIEJSZE