Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejWiosenne śpiewanie w Dworku!

  Wiosenne śpiewanie w Dworku!

  We wtorek 25 kwietnia w Gminnej Instytucji Kultury „Dworek na Długiej” odbył się koncert wiosenny sekcji wokalnej działającej pod kierunkiem Katarzyny Ambroży.

  Zadaniem naszych młodych wokalistów było wykonanie utworów opowiadających o wiośnie i szczęściu jakim emanują ludzie wraz z jej przyjściem. Dodatkowym wyzwaniem okazała się próba przywołania prawdziwej wiosny, której jak na razie nikt z nas nie odnajduję wśród chłodnej i deszczowej aury. Dla zebranej publiczności wystąpiły Zosia Strzeżek, Natalia Pietrzycka ,Wiktoria Dzięcioł, Barbara Bottner, Natalia Anyszkiewicz, Amelia Kołodziejska, Kinga Lisowska, Amelia Leszczyńska, Amelia Kołacz, Kornelia Kołacz, Amelia Szymańska, Anna Nadolna, Ola Lach, Jakub Bagnicki, Julia Wolska, Wiktoria Szczepanik. Mocno wierzymy w to, że ich śpiew i uśmiech skutecznie zaprosi wiosnę, nie tylko do naszych serc, ale również do codzienności!

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70, 793 800 142. Godziny pracy: październik – maj w godz. 8:00–20:00 (pon. – czw.) i 8:00–16:00 (pt.); czerwiec–wrzesień w godz. 8:00–16:00 (pon.–pt.).

  NAJPOPULARNIEJSZE