Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRKochasz „krzyżówki”? Zostań Mistrzem!

  Kochasz „krzyżówki”? Zostań Mistrzem!

  Wiele osób dla stałego rozwoju umysłowego „bawi się” w rozwiązywanie krzyżówek. Wiele osób traktuje to jako swoją pasję i pomysł na spędzanie wolnego czasu. Może warto sprawdzić się, może warto zostać „Szaradziarskim Mistrzem”!

  Samorząd Miasta i Gminy Warka oraz Gminna Instytucja Kultury „Dworek na Długiej” zaprasza 20 maja na I Szaradziarskie Mistrzostwa Warki.

  Turniej rozpocznie się o godz. 12:00 w Publicznym Gimnazjum w Warce (ul. Warszawska 24). Zgłoszenia do 12.05.2017 pod numerem telefonu +48 667-22-70 lub mailowo dworek@dworek.warka.pl. Liczba miejsc ograniczona.

  Partnerem turnieju odpowiedzialnym za przygotowanie krzyżówek, zawierających również elementy lokalne jest Klub Szaradziarski Agora z Krakowa.

  Organizatorzy przewidują oprócz nagród w kategorii open również klasyfikację dla najlepszych zawodników z gminy Warka, z powiatu grójeckiego oraz w kategorii seniorskiej 60+.

  Partnerami turnieju są: Muzeum im. K. Pułaskiego, Stowarzyszenie W.A.R.K.A., Centrum Sportu i Rekreacji i Publiczne Gimnazjum w Warce.

   

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE