Więcej
  Strona głównaWiadomościApel mieszkańców ws. plagi włamań

  Apel mieszkańców ws. plagi włamań

  Nieustające zagrożenie spowodowane licznymi włamaniami, do których doszło na terenie Warki, sprawiły, że zaniepokojeni mieszkańcy postanowili dołożyć wszelkich starań prowadzących do ujęcia sprawców. Tym razem celem organizatorów akcji jest poinformowanie jak największej liczby Warczan oraz nagłośnienie problemu. Właśnie dlatego na ulicach Warki widnieją plakaty propagujące formy czujności i uwagi. Celem akcji jest nie tylko skupienie uwagi mieszkańców na kwestii licznych kradzieży, lecz także pomoc Policji w ujęciu przestępców.

  W przypadku zauważenia osób, które wykonują podejrzane czynności każdy proszony jest o kontakt z Policją. Wystarczy zatelefonować pod jeden z numerów widniejących na plakacie. Być może ta informacja pomoże w złapaniu sprawców i przywróci spokój w Warce.

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE