Więcej

  Śpiewający Dzień Mamy

  Maj to bez wątpienia najpiękniejszy miesiąc w roku… Zawsze wyczekiwany przez wszystkie mamy, które zostaną obdarowane przez swoje dzieci najpiękniejszymi prezentami i uściskami. Choć święto mam obchodzone jest zawsze 26 maja, to sekcja wokalna działająca w Dworku na Długiej pod kierownictwem Katarzyny Ambroży postanowiła przedłużyć nieco ten radosny czas i świętowała go wieczorem 30 maja. Wokalistki zaśpiewały w Skrzynce Kontaktowej na wareckim rynku najpiękniejsze piosenki w prezencie dla swoich mam. Wzruszenia na twarzach nie dało się ukryć co jest to dowodem na to, że prezent przygotowany samodzielnie przez dzieci cieszy najbardziej! Podczas koncertu mamy usłyszały 17 utworów wykonanych indywidualnie przez swoje pociechy oraz piosenkę „Życzenia dla mamy”, którą zaśpiewały wszystkie uczestniczki koncertu. Składamy najszczersze życzenia wszystkim Mamom w naszej gminie i na całym świecie, oby Wasza miłość i miłość Waszych dzieci była tak piękna jak ta o której śpiewały nasze dziewczyny!

  Koncert dla mam był także zakończeniem roku artystycznego sekcji wokalnej działającej w Gminnej Instytucji Kultury „Dworek na Długiej”. Uczestnicy zajęć otrzymali dyplomy oraz słodkie upominki. Po 8 miesiącach nauki i doskonalenia swojego głosu podopieczni instruktorki Katarzyny Ambroży wykonali przygotowane utwory z niezwykłą starannością. Wykorzystali wszystkie wskazówki przekazane przez instruktorkę, aby zaśpiewać jak najpiękniej dla swoich mam. W roku szkolnym 2016/2017 w zajęciach wokalnych w Dworku na Długiej uczestniczyli:

   

  Ewa Alberska

  Natalia Anyszkiewicz

  Jakub Bagnicki

  Barbara Bottner

  Julia Buczek

  Wiktoria Dzięcioł

  Daria Jeżewska

  Amelia Kołacz

  Kornelia Kołacz

  Amelia Kołodziejska

  Aleksandra Lach

  Amelia Leszczyńska

  Kinga Lisowska

  Anna Nadolna

  Natalia Pietrzycka

  Iwona Siedlecka

  Zofia Strzeżek

  Wiktoria Szczepanik

  Amelia Szymańska

  Julia Wolska

  ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ TU

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70, 793 800 142. Godziny pracy: październik – maj w godz. 8:00–20:00 (pon. – czw.) i 8:00–16:00 (pt.); czerwiec–wrzesień w godz. 8:00–16:00 (pon.–pt.).

  NAJPOPULARNIEJSZE