13.8 C
Warka
wtorek, 30 maja, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeMistrzowie Dobroci

  Mistrzowie Dobroci

  4 czerwca podczas Jabłko­wego Dnia Dziecka na wareckim rynku dobiegła końca kampania Kilometry Dobra w której bra­ła udział Świetlica-Pracownia Orange w Laskach prowadzona przez Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Aktywności Lokalnej “ANIMATOR”

  Całą akcję kończymy z opale­nizną, wypiekami na twarzy i sze­rokim uśmiechem w głębi duszy… Ostatnie dni Mistrzostw Świata w Dobroci pokazały nam, że żyjemy wśród empatycznych, wspaniałych lu­dzi, którzy są otwarci na dzielenie się z innymi. Drodzy darczyńcy – to dzię­ki Wam Świetlica w Laskach osiągnę­ła fantastyczny wynik – zebraliśmy 4508,72 zł., czyli ponad 102 metry dobra. Był to niesamowity widok. Na wareckim rynku podczas Jabłkowego Dnia Dziecka lśniły sto dwie taśmy, każda o długości 1 metra, wyklejona 44 monetami o nominale 1 zł. Osią­gnięty wynik stawia okoliczną Pra­cownię Orange na pierwszym miejscu wśród pracowni, które wzięły udział w projekcie Kilometrów Dobra. Dziś wszyscy stanęliśmy na podium, zaś już tego lata na dzieciaki i młodzież ze Świetlicy-Pracowni Orange w La­skach czeka fantastyczne „Cyrkowe Lato” Dziękujemy i zapraszamy do kolejnych przedsięwzięć. Razem mo­żemy skutecznie ubarwiać naszą rze­czywistość.

  Redakcja

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE