Przepyszne „Jabłko na Widelcu 3″… Naleśniki jak z dzieciństwa

Przepyszne „Jabłko na Widelcu 3″… Naleśniki jak z dzieciństwa

W czerwcu, na łamach miesięcznika „Kurier Warecki”, rozpoczęliśmy prezentację potraw i produktów wyróżnionych certy­fikatem „Jabłko na Widelcu”, będącego jednym z elementów projektu „Jabłko­wa Warka – Owoc Naszej Pasji”. Wareccy restauratorzy przygotowali przepyszne dania na bazie wareckich jabłek. Spe­cjalnie dla czytelników Kuriera a teraz i portalu www.warka24.pl stwo­rzyliśmy menu, które zaspokoi gusta nawet najwybredniejszego smakosza.

Trzecia certyfikowana potrawa to Naleśniki z musem jabłkowym zaproponowane przez Kawiarnię – Galerię – Rynek (Warka, pl. Czarnieckiego 11). Cena dania – 8,00 zł.

Naleśniki z musem jabłkowym – są cudownym zwieńczeniem jabłkowego obiadu. Deser jest propozycją Galerii Kawiarni Rynek, która zaprasza wszystkich miłośni­ków jabłka w kulinarną po­dróż do krainy dzieciństwa. To wspomnienie babcinego sadu, z antonówkami i kosztelami. Jed­nym ze smaków dzieciństwa są też naleśniki, które wprost ide­alnie komponują się z jabłko­wym musem. A naleśniki i jabł­ka to duet idealny! Wszyscy je uwielbiają, w dodatku posypane cukrem pudrem… Smak, kolor, aromat – to wszystko tworzy niepowtarzalną kompozycję, przypominającą sielskie dzie­ciństwo – o swym przysmaku mówi Małgorzata Ptasińska, właścicielka Kawiarni – Galerii – Rynek.

 

Zapraszamy do konsumpcji i do śledzenia artykułów o całej serii produktów nagrodzonych certyfikatem „Jabłko na Widelcu”.

Pełna lista produktów wraz z cenami… kliknij tutaj.

Projekt „Jabłkowa Warka – Owoc Naszej Pasji” realizowany jest w ramach Programu Partnerstwa PAFW ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Udostępnij:
← Zostań Lewandowskim! Kościół pw. św. Mikołaja Biskupa w trakcie remontu →

Dodaj komentarz