8.2 C
Warka
sobota, 25 marca, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejKuj aktywność na warsztatach!

  Kuj aktywność na warsztatach!

  Tylko do jutra (26.02) można zgłosić się na warsztaty „Od pomysłu do projektu”, organizowane w ramach projektu „Kuźnia Aktywności” przez Stowarzyszenie W.A.R.K.A. i Dworek na Długiej. Warsztaty, które odbędą się 2 i 9 marca skierowane są do uczniów ze szkół uczestniczących w Lokalnym Funduszu Stypendialnym W.A.R.K.A. – LO w Warce, PG w Warce i PG w Dębnowoli.

  Uzupełnieniem praktycznym warsztatów będzie konkurs na projekty młodzieżowe w ramach którego można będzie dostać dofinansowanie w wysokości do 1000zł. Będzie to debiut Funduszu Małych Grantów z którego młodzież będzie mogła realizować swoje pomysły skierowane do rówieśników. Regulamin Konkursu, formularz zgłoszeniowy oraz inne ważne informacje odnośnie Kuźni Aktywności można znaleźć na stronie www.stowarzyszeniewarka.pl

   

  Szczegółowe informacje o projekcie: www.stowarzyszeniewarka.pl

  lub u koordynatorów

  Stowarzyszenie W.A.R.K.A. – Dorota Lenarczyk, 504 671 770, dlenarczyk@stowarzyszeniewarka.pl

  Dworek na Długiej – Łukasz Rejer, 48 667 22 70, l.rejer@dworek.warka.pl

  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.
  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.https://stowarzyszeniewarka.pl
  Nasza misją jest rozwój lokalny poprzez pobudzanie aktywności mieszkańców i promocję powiatu grójeckiego. Wizja Aktywność Rozrywka Kultura Alternatywa to hasła, których pierwsze litery tworzą nazwę organizacji i są drogowskazem przybliżającym jej cele i działalność.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE