Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejKuj aktywność na warsztatach!

  Kuj aktywność na warsztatach!

  Tylko do jutra (26.02) można zgłosić się na warsztaty „Od pomysłu do projektu”, organizowane w ramach projektu „Kuźnia Aktywności” przez Stowarzyszenie W.A.R.K.A. i Dworek na Długiej. Warsztaty, które odbędą się 2 i 9 marca skierowane są do uczniów ze szkół uczestniczących w Lokalnym Funduszu Stypendialnym W.A.R.K.A. – LO w Warce, PG w Warce i PG w Dębnowoli.

  Uzupełnieniem praktycznym warsztatów będzie konkurs na projekty młodzieżowe w ramach którego można będzie dostać dofinansowanie w wysokości do 1000zł. Będzie to debiut Funduszu Małych Grantów z którego młodzież będzie mogła realizować swoje pomysły skierowane do rówieśników. Regulamin Konkursu, formularz zgłoszeniowy oraz inne ważne informacje odnośnie Kuźni Aktywności można znaleźć na stronie www.stowarzyszeniewarka.pl

   

  Szczegółowe informacje o projekcie: www.stowarzyszeniewarka.pl

  lub u koordynatorów

  Stowarzyszenie W.A.R.K.A. – Dorota Lenarczyk, 504 671 770, dlenarczyk@stowarzyszeniewarka.pl

  Dworek na Długiej – Łukasz Rejer, 48 667 22 70, l.rejer@dworek.warka.pl

  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.
  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.https://stowarzyszeniewarka.pl
  Nasza misją jest rozwój lokalny poprzez pobudzanie aktywności mieszkańców i promocję powiatu grójeckiego. Wizja Aktywność Rozrywka Kultura Alternatywa to hasła, których pierwsze litery tworzą nazwę organizacji i są drogowskazem przybliżającym jej cele i działalność.

  NAJPOPULARNIEJSZE