Więcej
  Strona głównaInstytucjeModernizacja drogi wojewódzkiej 731

  Modernizacja drogi wojewódzkiej 731

  Dobra współpraca samorządu gminy Warka z Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego i MZDW zaowocowała kolejnymi inwestycjami na drogach wojewódzkich w gminie Warka.

  Obecnie,  na drodze wojewódzkiej nr 731: Potycz – Warka – Falęcice – Białobrzegi w miejscowości Magierowa Wola wykonywany jest remont nawierzchni jezdni wraz z wykonaniem poboczy. Inwestorem jest MZDW, roboty realizowane są na odcinku ok. 1100 mb przez firmę „PHU” TOWEMO. Wartość umowna wykonywanych robót opiewa na kwotę 1 072 256,63 złotych brutto z terminem realizacji do 05.09.2017 r. Zakres robót obejmuje poza remontem nawierzchni jezdni wykonanie poboczy o nawierzchni z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie, renowację odwodnienia, remont zjazdów z drogi wojewódzkiej oraz remont nawierzchni zatoki autobusowej i zatoki postojowej.

  Ponadto Gmina Warka w porozumieniu z MZDW opracuje dokumentację techniczną na budowę chodników do przystanków autobusowych w miejscowości Magierowa Wola i Konary.

  Urząd Gminy

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE