Więcej
  Strona głównaKulturaWarecka drużyna SuperW rusza do akcji!

  Warecka drużyna SuperW rusza do akcji!

  Szlachetna Paczka w Warce nabiera rozpędu. Jesteśmy już po rekrutacji i pierwszym spotkaniu wolontariuszy! Wolne miejsca rozchodziły się w zatrważającym tempie. Mamy już skompletowaną 23-osobową drużynę jedynych w swoim rodzaju SuperW.

  SZLACHETNA PACZKA to projekt, który w przemyślany sposób łączy tysiące osób: wolontariuszy, rodziny w potrzebie, darczyńców i dobroczyńców. Wolontariusze, czyli Super W szukają rodzin w potrzebie, następnie spotykają się z nimi, diagnozują ich sytuację, poznają konkretne potrzeby i podejmują decyzję o włączeniu do projektu.

  Darczyńcy przygotowują konkretną pomoc dla konkretnej rodziny, dają  swoją energię dobroci, dzięki której system SZLACHETNEJ PACZKI może skutecznie działać. Rodziny w potrzebie oprócz konkretnej pomocy otrzymują nadzieję na lepsze jutro i impuls do zmiany. Jeśli wiesz komu możemy pomóc zmienić los daj znać- nie czekaj!

  Już dziś można zgłaszać rodziny znajdujące się w potrzebie, których los nie oszczędził, a mimo to starają się prowadzić normalne życie. Każdy kto zna taką rodzinę może zgłosić ją do programu wypełniając formularz tzw. zgody wstępnej, który dostępny jest w Gminnej Instytucji  Kultury „Dworek na Długiej” oraz u Lidera rejonu Agaty Łuczak. W tak prosty sposób i Ty możesz pomóc.

  Lider rejonu Warka -Agata Łuczak

  agatka.luczak@gmail.com, tel. 604545245

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70, 793 800 142. Godziny pracy: październik – maj w godz. 8:00–20:00 (pon. – czw.) i 8:00–16:00 (pt.); czerwiec–wrzesień w godz. 8:00–16:00 (pon.–pt.).

  NAJPOPULARNIEJSZE