Więcej
  Strona głównaSportEndorfiny zostały uwolnione

  Endorfiny zostały uwolnione

  Drugiego dnia marca w Warce swoje otwarcie miał pierwszy klub fitness, który nie ogranicza się wyłączenie do znanego z programów telewizyjnych popularnego rodzaju ćwiczeń. Fitness Dance Cafe, gdyż  o nim mowa, to innowacyjne przedsięwzięcie, które łączy w sobie tradycyjny klub fitness, szkołę tańca a nawet kawiarnię.
  W słoneczny sobotni dzień w godzinach 10.00 – 17.00 warczanie mogli na własnej skórze sprawdzić skuteczność urządzeń treningowych. Po wahadłowym ruchu drzwi, który trwał nieprzerwanie całą sobotę, można stwierdzić, że nowe dziecko wareckich usług wzbudziło zainteresowanie wielu mieszkańców.

  Bogata oferta zajęć grupowych, profesjonalny sprzęt a także rewelacyjna kawa, to powody dla których wielu mieszkańców postanowiło spędzić sobotni dzień w Fitness Dance Cafe. Trenerzy pod okiem, których testerzy rzeźbili swoją sylwetkę służyli swoją radą w doborze odpowiedniego programu ćwiczeń czy rodzaju treningu. Począwszy od bieżni i rowerków a kończąc na urządzeniu do kształtowania mięśni brzucha, to droga przebyta przez wielu gości sobotniego otwarcia Fitness Dance Cafe.
  Jednak ćwiczenia na specjalnych maszynach, czyli w strefie CARDIO nie zdominowały wkroczenia Fitness Dance Cafe na warecki rynek. Równie dużym zainteresowaniem cieszyła się sala, w której odbywały się ćwiczenia grupowe. Urodzajna oferta zajęć a także instruktorzy, którzy swoją wiedzą, motywacją i energią ściągnęliby niejednego lenia z łóżka, spowodowały, że zajęcia grupowe przypominały te ze znanych programów telewizyjnych. A nawet je przewyższały.
  Głównym mottem wareckiego fitnessu jest hasło: Przyjdź i poczuj moc endorfin! Pragnąc sprawdzić prawdziwość tego sloganu zapytaliśmy kilku gości sobotniego otwarcia jak się czują po treningu. Opinie idealnie obrazują skuteczność treningów.

   Nie wiem co powiedzieć, myślałam, że w moim wieku to nic mnie nie rozrusza. A tu… Jest po prostu świetnie. Rewelacja.

  Pani instruktor dała nam ostro w kość, ale nareszcie czuję, że żyję.

  Dla mnie bomba, bajeczny sprzęt, na którym mogłabym ćwiczyć cały dzień.

  Wisienką na torcie Fitness Dance Cafe z całą pewnością jest klubokawiarnia, w której podawana jest kawa mająca niecodzienny smak. Subtelne wnętrze kawiarni, urozmaicone fotografiami  obrazu ubiegłowiecznej Warki, powoduje, że każdy zmęczony sportowiec po treningu pijąc kawę w tym miejscu na pewno odpocznie, a każdy gość wstępujący do Fitness Dance Cafe nie na trening, lecz na spotkanie odnajdzie upragniony klimat. Zachętą do spróbowania naprawdę niezwykłej kawy mogą być słowa Sherlocka Holmesa, które widnieją na ścianie kawiarni:  Nic tak nie stymuluje mózgu jak filiżanka kawy.  A kto jak kto, ale popularny detektyw na kawie się zna.

  Warecki klub fitness prócz profesjonalnego wyposażenia kusi niezwykle nowoczesnym wyglądem. Wystrój na miarę XXI wieku oraz współczesna muzyka nadająca dynamiki wykonywanym ćwiczeniom powodują, że prawdziwie uwolnionych endorfin już nie czuć, ale widać je na twarzach trenujących.

   

  1  2

  3  4

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE