2.6 C
Warka
czwartek, 8 grudnia, 2022
Więcej
  Strona głównaInstytucjeSpławikowe Zawody Wędkarskie o Puchar Burmistrza Warki

  Spławikowe Zawody Wędkarskie o Puchar Burmistrza Warki

  W niedzielę, 1 października odbyły się Spławikowe Zawody Wędkarskie o Puchar Burmistrza Warki.

  27 zawodników z kół: PZW Warka-Miasto, Syrenka Białobrzegi, Mogielnica i Sieciechów wzięło udział w zawodach organizowanych przez Zarząd Koła nr 38 Warka – Miasto Polskiego Związku Wędkarskiego, które odbyły się, na mateczniku rzeki Pilica i Środkowym Jeziorze w Warce.

  Zawody Wędkarskie odbyły się w miłej i koleżeńskiej atmosferze, przy sprzyjających warunkach atmosferycznych. Razem wędkarze złowili 56 kilogramów ryb, które po zważeniu i odnotowaniu wyników wróciły do łowiska. Następnie uczestnicy zawodów przenieśli się do Domku Wędkarza w Warce na Uroczyste zakończenie Zawodów Wędkarskich.

  Najlepsze wyniki osiągnęli: Mirosław Czuj, Paweł Kępka i Jarosław Ostrowski.

  Mistrzom Zawodów Burmistrz Warki Dariusz Gizka wręczył okazałe puchary. Ponadto Wędkarze od 1 do 12 miejsca obdarowani zostali talonami na nagrody rzeczowe.

  Pan Maciej Dobrzyński radny powiatu grójeckiego, ufundował Puchar i nagrodę rzeczową dla wędkarza za złowienie najdłuższej ryby. Obdarowany został Jacek Galiński, który złowił Leszcza o długości 31 cm. Organizatorzy zapewnili dla uczestników na zakończenie smaczny obiad.

  Urząd Gminy

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE