Spławikowe Zawody Wędkarskie o Puchar Burmistrza Warki

Spławikowe Zawody Wędkarskie o Puchar Burmistrza Warki

W niedzielę, 1 października odbyły się Spławikowe Zawody Wędkarskie o Puchar Burmistrza Warki.

27 zawodników z kół: PZW Warka-Miasto, Syrenka Białobrzegi, Mogielnica i Sieciechów wzięło udział w zawodach organizowanych przez Zarząd Koła nr 38 Warka – Miasto Polskiego Związku Wędkarskiego, które odbyły się, na mateczniku rzeki Pilica i Środkowym Jeziorze w Warce.

Zawody Wędkarskie odbyły się w miłej i koleżeńskiej atmosferze, przy sprzyjających warunkach atmosferycznych. Razem wędkarze złowili 56 kilogramów ryb, które po zważeniu i odnotowaniu wyników wróciły do łowiska. Następnie uczestnicy zawodów przenieśli się do Domku Wędkarza w Warce na Uroczyste zakończenie Zawodów Wędkarskich.

Najlepsze wyniki osiągnęli: Mirosław Czuj, Paweł Kępka i Jarosław Ostrowski.

Mistrzom Zawodów Burmistrz Warki Dariusz Gizka wręczył okazałe puchary. Ponadto Wędkarze od 1 do 12 miejsca obdarowani zostali talonami na nagrody rzeczowe.

Pan Maciej Dobrzyński radny powiatu grójeckiego, ufundował Puchar i nagrodę rzeczową dla wędkarza za złowienie najdłuższej ryby. Obdarowany został Jacek Galiński, który złowił Leszcza o długości 31 cm. Organizatorzy zapewnili dla uczestników na zakończenie smaczny obiad.

Urząd Gminy

Udostępnij:
← Warsztaty florystyczne dla uczniów CKZiU Świadczenie Wychowawcze 500+ →

Dodaj komentarz