Więcej
  Strona głównaKulturaTeatrHisterie miłosne w Buffo

  Histerie miłosne w Buffo

  Zapraszamy na wspólny wyjazd 27 kwietnia do Teatru Buffo na komedię autorstwa Murraya Schisgala pt. „Histerie miłosne”. Na deskach teatru wystąpią Magdalena Boczarska, Szymon Bobrowski i Bartłomiej Topa.

  Cena biletu z autokarem – 115zł

  Zapisy do 20 marca – Magdalena Świerczewska (tel. 505 116 749)

  Sztuka łączy w sobie elementy absurdalnego humoru i klasycznej farsy. Czarny humor miesza się tu z grozą, a bohaterowie stając na życiowych zakrętach są tym śmieszniejsi im trudniejsze jest ich położenie. Marian (Szymon Bobrowski) planuje pozbyć się żony (Magdalena Boczarska) ponieważ ma kochankę. Kiedy przypadkiem spotyka na moście dawno niewidzianego szkolnego kumpla (Bartłomiej Topa), wpada na pomysł, którego konsekwencje dają początek lawinie tragiczno-śmiesznych wydarzeń. Jak pozbyć się żony z pomocą przyjaciela? Jak w sposób ekstremalny wyznać komuś miłość? I Jaki wpływ na życie człowieka może mieć mały piesek rasy gryfonie belgijski?

  HISTERIE MIŁOSNE – TEATR BUFFO WARSZAWA

  27.04.2013 r.

  Godz. 19.30

   

   

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE