Więcej

  WOŚP-owcy na Gali

  13 marca w Dworku na Długiej odbyła się Gala podsumowująca 21. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Warce. Na uroczystość zaproszeni zostali wszyscy wolontariusze biorący udział w tegorocznym finale, który odbył się 13 stycznia. Po krótkim powitaniu przez koordynatorów wareckiego sztabu odbyła się projekcja filmu przybliżającego historię WOŚP. Następnie szef sztabu Łukasz Rejer przedstawił najważniejsze statystyki zbiórki – liczbę wolontariuszy, puszek, ilość zebranych pieniędzy, itp. Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali certyfikaty Fundacji WOŚP potwierdzające ich udział w zbiórce oraz małą pamiątkę – wspólne zdjęcie wareckich wolontariuszy. Dodatkowo uczestnicy spotkania podpisali się na wielkim wspólnym zdjęciu, które zawiśnie w wareckim sztabie WOŚP – Dworku na Długiej. Dyrektor Dworku Andrzej Zaręba zaprosił zebranych na Gali do dalszej współpracy i pomagania nie tylko w czasie trwania WOŚP, ale także w codziennych działaniach domu kultury. Okazja ku temu będzie niebawem gdyż Dworek zamierza zorganizować „Dworkowy Wolontariat”. Na zakończenie spotkania organizatorzy przygotowali dwie niespodzianki – słodką i muzyczną: specjalnie przygotowany tort z sercem oraz mini koncert wolontariuszy WOŚP (Marta Galińska, Karolina Nowak i Agnieszka Poruszek) wspieranych przez dyrektora Dworku. Usłyszeliśmy m.in. utwory: Ale to już było, Kocham Cię jak Irlandię, Przeżyj to sam. Publiczność świetnie bawiła się podczas koncertu i śpiewała razem z zespołem. Mamy nadzieję, że kolejne wareckie finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będą równie udane jak tegoroczny. Liczymy również na dalszą owocną współpracę domu kultury z wspaniałą młodzieżą z gminy Warka.

  Warecki sztab WOŚP w imieniu własnym oraz wolontariuszy dziękuje wszystkim instytucjom i firmom, którzy pomogli w organizacji 21. finału w Warce:

  • OSP w Warce
  • Piekarni KAZANA,  
  • Pizzerii PALERMO
  • Pizzerii BIESIADOWO
  • ZAJAZDOWI NA WINIARACH
  •  OPTIMAMajewski Marcin

  Zobacz galerię zdjęć

   

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70, 793 800 142. Godziny pracy: październik – maj w godz. 8:00–20:00 (pon. – czw.) i 8:00–16:00 (pt.); czerwiec–wrzesień w godz. 8:00–16:00 (pon.–pt.).

  NAJPOPULARNIEJSZE