Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRCzas na mikołajkowe prezenty!

  Czas na mikołajkowe prezenty!

  6 grudnia to dla wszystkich dzieci niezwykle radosny czas. Na dobre rozpoczyna on piękny przedświąteczny okres. Mikołaj, który wraz ze swoimi pomocnikami od dawna przygotowywał prezenty teraz, pakuje je do worka po to, by w dniu swoich imienin dostarczyć je do wszystkich dzieci. Ale prezent to nie tylko to, co mieści się w czerwonym worku. To także moc innych atrakcji dla dzieci w tym dniu!

  Właśnie w Mikołajki w Centrum Sportu i Rekreacji w Warce odbędą się dwa koncerty (o godz. 10:00 i 12:00) zespołu „Małe TGD”. Jest to grupa dziecięca wykonująca muzykę POP z chrześcijańskim przesłaniem. Zespół we wrześniu wydał swoją pierwszą płytę, która już 5 dni po premierze znalazła się na 20 miejscu najczęściej kupowanych albumów na Empik.com, a chwilę później na 1 miejscu w TOP 100 w kategorii muzyka dla dzieci.

  „Małe TGD” to 11-osobowa reprezentacja Szkółki TGD prowadzonej od kilku lat przez Kamilę Pałasz (solistkę TGD) i Piotra Nazaruka (dyrygenta TGD, muzyka A. M. Jopek). Są oni „młodszą” wersja Chóru TGD (który działa już od 35) dzięki czemu wspaniale łączą młodzieńczy entuzjazm z pasją śpiewania i chęcią dzielenia się dobrą nowiną.

  W wydarzeniach uczestniczyć będą dzieci ze szkół w gminie Warka – tak tego dnia nauka będzie musiała odstąpić pierwszeństwo zabawie. Koncert o godz. 12:00 będzie koncertem otwartym na który będą mogły przyjść dzieci, które nie będą brały w nim udziału z ramienia szkoły, jak również młodzież czy osoby dorosłe.

  Dodatkowo, aby radosny dzień nie skończył się zbyt szybko od 15:00 do 19:00 w hali sportowej CeSiR dostępne będą dla dzieci darmowe dmuchańce. Podczas szaleństw na dmuchańcach stypendyści Lokalnego Funduszu Stypendialnego zbierać będą datki na rzecz stypendiów dla młodzieży.

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70, 793 800 142. Godziny pracy: październik – maj w godz. 8:00–20:00 (pon. – czw.) i 8:00–16:00 (pt.); czerwiec–wrzesień w godz. 8:00–16:00 (pon.–pt.).

  NAJPOPULARNIEJSZE