Bajkowe Ferie w Warce!

Bajkowe Ferie w Warce!

Ferie zimowe coraz bliżej!  Jeszcze tylko kilka dni nauki szkolnej i inicjatywę organizacji czasu dla dzieci przejmą wareckie instytucje, które po raz kolejny wspólnie organizują wypoczynek dla dzieci w mieście. Dworek na Długiej, Centrum Sportu i Rekreacji, Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna i Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce przygotowali dla najmłodszych z naszej gminy moc atrakcji.

Codziennie w godzinach 10-14 (z wyjątkiem zajęć w CeSiR 13-15) zapraszamy do udziału w zajęciach pod hasłem „Bajkowe Ferie”. W planie znajdują się m.in. warsztaty plastyczne, techniczne, historyczne, zajęcia z harcerzami, spektakl teatralny, zajęcia i turnieje sportowe na hali oraz krytej pływalni.  Wszystko to w klimacie bajkowym na pewno wywoła uśmiech na twarzy niejednego dziecka!

Do wzięcia udziału w feriach miejskich zapraszamy dzieci już od 6 roku życia. Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku w siedzibach instytucji, w których na dany dzień zostały zaplanowane.

Zachęcamy do pojawienia się w wybranych miejscach kilka minut przed godziną rozpoczęcia zajęć, ponieważ ze względu na warunki lokalowe liczba miejsc jest ograniczona. O przyjęciu na zajęcia decyduje kolejność zgłoszeń. Serdecznie zapraszamy!

 

Udostępnij:
← Zobacz Warkę z lotu... motolotni! Ostatni dzień licytacji! Inwestycje w Gminie Warka w latach 2010-2017 - Infrastruktura oświatowa i społeczna →

Dodaj komentarz