Więcej

  Bajkowe Ferie w Warce!

  Ferie zimowe coraz bliżej!  Jeszcze tylko kilka dni nauki szkolnej i inicjatywę organizacji czasu dla dzieci przejmą wareckie instytucje, które po raz kolejny wspólnie organizują wypoczynek dla dzieci w mieście. Dworek na Długiej, Centrum Sportu i Rekreacji, Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna i Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce przygotowali dla najmłodszych z naszej gminy moc atrakcji.

  Codziennie w godzinach 10-14 (z wyjątkiem zajęć w CeSiR 13-15) zapraszamy do udziału w zajęciach pod hasłem „Bajkowe Ferie”. W planie znajdują się m.in. warsztaty plastyczne, techniczne, historyczne, zajęcia z harcerzami, spektakl teatralny, zajęcia i turnieje sportowe na hali oraz krytej pływalni.  Wszystko to w klimacie bajkowym na pewno wywoła uśmiech na twarzy niejednego dziecka!

  Do wzięcia udziału w feriach miejskich zapraszamy dzieci już od 6 roku życia. Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku w siedzibach instytucji, w których na dany dzień zostały zaplanowane.

  Zachęcamy do pojawienia się w wybranych miejscach kilka minut przed godziną rozpoczęcia zajęć, ponieważ ze względu na warunki lokalowe liczba miejsc jest ograniczona. O przyjęciu na zajęcia decyduje kolejność zgłoszeń. Serdecznie zapraszamy!

   

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70, 793 800 142. Godziny pracy: październik – maj w godz. 8:00–20:00 (pon. – czw.) i 8:00–16:00 (pt.); czerwiec–wrzesień w godz. 8:00–16:00 (pon.–pt.).

  NAJPOPULARNIEJSZE