Dobre jabłko dobro czyni czyli na co zbiera Pierwszy Dobroczynny Bal Jabłkowy?

Dobre jabłko dobro czyni czyli na co zbiera Pierwszy Dobroczynny Bal Jabłkowy?

Jak świetnie się bawiąc przyczynić się do dobrego społecznego celu? Możesz to zrobić wybierając się na Pierwszy Dobroczynny Bal Jabłkowej Warki, który odbędzie się 10 lutego w Warce. Fundusze zebrane przeznaczone będą na kontynuację projektu Jabłkowa Warka w 2018r. Przypomnijmy, że dzięki Jabłkowej Warce w 2017r. powstała na rynku Skrzynka Kontaktowa, pokazały się jabłkowe murale na przystankach autobusowych, uruchomiono Szlak Jabłkowy czy zorganizowano np. Zimową Odmianę, Jabłkowy Dzień Dziecka, JabłkoFest i szereg imprez dla mieszkańców, w którym jabłko było głównym bohaterem.

W 2018r. kontynuacja zakłada pojawienie się nowych elementów przestrzennych nawiązujących do jabłka. Chodzi o elementy małej architektury, które będą kojarzyły się z jabłkowym charakterem naszego pięknego miasta. Jakie będą to elementy i jak będą wyglądały rozstrzygnie konkurs wśród studentów Akademii Sztuk Pięknych, z którą nawiązano już współpracę.  Kontynuowany będzie również rozwój Szlaku Jabłkowego i organizacja imprez dla mieszkańców.

Partnerstwo Jabłkowej Warki będzie się również ubiegać o wsparcie pomysłów  w Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności w ramach kontynuacji Programu Lokalnych Partnerstw PAFW, zaś wkład własny do projektu mają stanowić środki zebrane w ramach Walentynkowego Balu Jabłkowego. Realizację celu wspomagają lokalne firmy, które już teraz zadeklarowały pomoc w organizacji Balu i zabawy fantowej poprzez przekazanie swoich produktów czy usług.

Więcej o Pierwszym Dobroczynnym Balu Jabłkowej Warki – kliknij tutaj.

Udostępnij:
← Pierwszy tydzień „Bajkowych ferii w Warce” za nami! Droga ku Niepodległości... 155. rocznica Powstania Styczniowego! →

Dodaj komentarz