10.6 C
Warka
wtorek, 27 września, 2022
Więcej
  Strona głównaKulturaKinoByć jak Kazimierz Deyna w Grójcu

  Być jak Kazimierz Deyna w Grójcu

  Grójeckie kino zaprasza na przezabawną polską komedię „Być jak Kazimierz Deyna”. Po piątkowym seansie o godz. 18:30 odbędzie się w ramach DKF-u spotkanie z reżyserką filmu i jednym z aktorów.

  Kiedy mały Kazio zdecydował się przyjść na ten świat cała Polska, włącznie z jego własnym ojcem, zajęta była zupełnie czym innym – nasi grali mecz o wszystko, a Kazimierz Deyna właśnie zszedł z boiska. Kazik, wielka nadzieja swojego ojca, nie odnalazłszy się w futbolowej rzeczywistości wyruszył na poszukiwanie własnego miejsca w życiu… W oczekiwaniu na autobus do Londynu poznał Magdę, jak się późnej okazało miłość jego życia. Wkrótce potem Magda zaszła w ciążę, były oświadczyny i ślub. W dniu, w którym Magda zaczyna rodzić znowu cała Polska śledzi mecz przed telewizorami. Na świat przychodzi córeczka dorosłego już Kazimierza, a Polska wygrywa mecz z Portugalią.

  22.03.2013 r. (piątek), godz. 18.30 – po seansie spotkanie z reżyserką ANNĄ WIECZUR-BLUSZCZ i aktorem PRZEMYSŁAWEM BLUSZCZEM

  23.03.2013 r. (sobota), godz. 16.00 i 20.30

  24.03.2013 r. (niedziela), godz. 18.30

  bilety: 12 zł – ulgowy, 15 zł – normalny

  Byc jak Kazimierz Deyna

  Poprzedni artykułPotężny i wielki OZ…
  Następny artykułKolejne „kino 3D” w Warce
  Avatar photo
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE