Więcej
  Strona głównaKulturaKinoByć jak Kazimierz Deyna w Grójcu

  Być jak Kazimierz Deyna w Grójcu

  Grójeckie kino zaprasza na przezabawną polską komedię „Być jak Kazimierz Deyna”. Po piątkowym seansie o godz. 18:30 odbędzie się w ramach DKF-u spotkanie z reżyserką filmu i jednym z aktorów.

  Kiedy mały Kazio zdecydował się przyjść na ten świat cała Polska, włącznie z jego własnym ojcem, zajęta była zupełnie czym innym – nasi grali mecz o wszystko, a Kazimierz Deyna właśnie zszedł z boiska. Kazik, wielka nadzieja swojego ojca, nie odnalazłszy się w futbolowej rzeczywistości wyruszył na poszukiwanie własnego miejsca w życiu… W oczekiwaniu na autobus do Londynu poznał Magdę, jak się późnej okazało miłość jego życia. Wkrótce potem Magda zaszła w ciążę, były oświadczyny i ślub. W dniu, w którym Magda zaczyna rodzić znowu cała Polska śledzi mecz przed telewizorami. Na świat przychodzi córeczka dorosłego już Kazimierza, a Polska wygrywa mecz z Portugalią.

  22.03.2013 r. (piątek), godz. 18.30 – po seansie spotkanie z reżyserką ANNĄ WIECZUR-BLUSZCZ i aktorem PRZEMYSŁAWEM BLUSZCZEM

  23.03.2013 r. (sobota), godz. 16.00 i 20.30

  24.03.2013 r. (niedziela), godz. 18.30

  bilety: 12 zł – ulgowy, 15 zł – normalny

  Byc jak Kazimierz Deyna

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE