Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRSenioralne „Walentynki”

  Senioralne „Walentynki”

  Klub Złotego Wieku działający przy CeSiR w Warce to grupa aktywnych seniorów, którzy lubią tańczyć i śpiewać. Organizują zabawy taneczne, które zawsze cieszą się wysoką frekwencją. Tak też było 3 lutego na zabawie z okazji Walentynek. Goście przybyli z Prażmowa, Chynowa, Grabowa nad Pilicą, Grójca oraz okolic. Nie zabrakło oczywiście najliczniejszej grupy seniorów z Warki.

  Walentynkowych gości w imieniu organizatorów powitali Halina Pośnik i Zbigniew Sabała – członkowie zarządu Klubu Złotego Wieku życząc jednocześnie wszystkim udanej zabawy.

  O znakomitą atmosferę i zabawę na parkiecie zadbał niezawodny DJ współpracujący z Klubem już od wielu lat – Artur Drabik. Zabawa, w której wzięło udział ok. 130 osób trwała od godz. 14 do 21. Stoły uginały się od różnych smakołyków przygotowanych i przywiezionych przez uczestników zabawy.

  Nie zabrakło pierożków, bigosu, tradycyjnych polskich wędlin, sałatek oraz ciast.

  Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do Klubu Złotego Wieku w Warce zapraszamy do kontaktu z przewodniczącym Zbigniewem Sabałą pod numerem 697-050-351 lub do przybycia osobiście na spotkania do Centrum Sportu i Rekreacji w każdy czwartek w godzinach 11-14.

  Zarząd KZW

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE