Zawody w wyciskaniu sztangi amatorów!

Zawody w wyciskaniu sztangi amatorów!

Centrum Sportu i Rekreacji w Warce i KS Start Pułaski Warka serdecznie zapraszają 24 marca na IV Wareckie Amatorskie Zawody w Wyciskaniu Wielokrotnym Sztangi  50 kg leżąc. Celem zawodów będzie sprawdzenie wytrzymałości zawodników trenujących sporty siłowe. Patronat nad imprezą objęło KIFATO MK.

Już po raz czwarty w Warce odbędą się zawody w wyciskaniu sztangi 50 kg. Impreza z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem i przyciąga liczniejsze grono zawodników. Na początku byli to głównie zawodnicy z gminy Warki. W związku z tym, w tegorocznej edycji organizatorzy zwiększyli limit przyjętych do 40 osób! To świetna okazja by wystartować w rywalizacji, sprawdzić swoja formę i podjąć próbę pobicia wareckiego rekordu 150 wyciśnięć – ustanowionego przez zeszłorocznego mistrza Grzegorza Dyrcza. Przed siłaczami spore wyzwanie!

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zgłoszeń, które są przyjmowane pod nr. tel. 601-767-314 lub w dniu zawodów w biurze zawodów (o ile będą jeszcze miejsca). Decyduje kolejność zgłoszeń.

W zawodach mogą wystartować zawodnicy którzy ukończyli 16 lat (niepełnoletni za zgodą rodziców). Próba polegać będzie na wyciśnięciu sztangi o ciężarze 50 kg jak największą ilość razy w czasie 5 min. Szczegółowe informacje na temat zawodów można znaleźć w regulaminie dostępnym na stronie ww.cesir.warka.pl.

Foto główne: Rafał Donica

CeSiR Warka

Udostępnij:
← Śpiewana historia Polski Misterium Męki Pańskiej w Górze Kalwarii →

Dodaj komentarz