14.6 C
Warka
piątek, 31 marca, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejOstatnie 5 dni na wybór nazwy dla Parku Miejskiego!

  Ostatnie 5 dni na wybór nazwy dla Parku Miejskiego!

  Park Saski, czyli dotychczasowa nazwa zwyczajowa? A może nowa? Park Miejski im. Józefa Piłsudskiego lub Park Miejski im. Henryka Jana Barkowskiego? Tylko do 30 marca 2018 roku, każdy pełnoletni mieszkaniec gminy Warka może zdecydować o tym jaką nazwę nosić będzie odrestaurowany Park Miejski u zbiegu ulic: Franciszkańskiej, Cmentarnej i Długiej.

  Wszystko za sprawą dwóch organizacji społecznych – Towarzystwa Miłośników Miasta Warki im. K. Pułaskiego oraz Klubu Żołnierzy Rezerwy LOK im. P. Wysockiego, które złożyły do Urzędu wnioski o zmianę nazwy zwyczajowej a Rada Miejska podjęła decyzję aby to sami mieszkańcy zdecydowali czy Park powinien nadal nosić nazwę zwyczajową czy też powinien ją zmienić. Na kartach do głosowania (dostępne w miejscach gdzie są urny czyli w Urzędzie, Dworku i Bibliotece, czy np. na różnych stronach www, m.in. www.warka.pl) można zaznaczyć jedną z trzech propozycji wskazanych na wstępie artykułu. Wypełnioną kartę można wrzucić do urny lub zeskanować i wysłać na adres mailowy: um@warka.org.pl. Jednak należy pamiętać, że głosowanie kończy się w piątek 30 marca o godz. 15.

  Regulamin głosowania dostępny jest na www.warka.pl/regulaminparkmiejski.

  Więcej informacji o głosowaniu na www.warka24.pl/ParkMiejski

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE