Więcej
  Strona głównaSportZłap Formę na Wakacje

  Złap Formę na Wakacje

  Choć za oknem wiosny nie widać, to jednak z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że już wkrótce będzie coraz cieplej, a już na pewno w lato upalnie. No właśnie do lata zostały 3 miesiące. W tym czasie zapraszamy do Fitness Dance Cafe na specjalny program treningowy, który umożliwi każdemu „złapać formę” i dodać pewności związanej z poprawą sylwetki, a przede wszystkim samopoczucia.

  Pakiet „Złap Formę na Wakacje” zawiera

  – INDYWIDUALNY PROGRAM TRENINGOWY NA SIŁOWNI

  Kupując pakiet będziesz miał opracowany przez  trenera indywidualny cykl ćwiczeń. W ramach programu przez 3 miesiące będziesz mógł konsultować postęp treningu ze swoim trenerem. Dodatkowo przysługuje Ci 3 godziny indywidualnego treningu. Możesz go rozłożyć na jedno spotkanie w miesiącu lub inaczej w zależności od ustaleń z trenerem. Na pierwszym spotkaniu nastąpi identyfikacja potrzeb, wywiad, a następnie trener opracuje 3 miesięczny cykl ćwiczeń. Tylko profesjonalna opieka trenerska i cykliczne badanie postępu prac pozwoli Ci poczuć dyscyplinę i oczywiście Złapać Formę na Wakacje.

  – KONSULTACJE Z DIETETYKIEM I UŁOŻENIE INDYWIDUALNEJ DIETY

  W prezentowanej propozycji trening indywidualny został uzupełniony o spotkanie z Dietetykiem, który opracuje specjalną, indywidualną dietę, pozwalającą w pełni wykorzystać poświęcony czas i osiągnąć planowane efekty. Dodatkowo Dietetyk dokona pomiaru składu ciała (tłuszcz, woda, mięśnie) i przeprowadzi wywiad dotyczący przebytych diet, chorób i nawyków żywieniowych.

  Osiągnięcie satysfakcjonujących efektów na siłowni, nie jest możliwe bez odpowiednio zbilansowanej diety.  Niestety sam trening siłowy bez dostarczenia odpowiednich ilości składników odżywczych, składników energetycznych, oraz dostatecznej ilości wody, nie przyniesie oczekiwanych efektów, a może nawet przynieść niepożądane, niebezpieczne dla zdrowia  skutki. Stąd tak ważna jest konsultacja dietetyczna i zbilansowana dieta.

  CENA CAŁOŚCIOWA PAKIETU ZA 3-MIESIĘCZNY PROGRAM TO 269 zł.

  W sprawie szczegółów oferty zapraszamy do Fitness Dance Cafe.

   

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE