Więcej
  Strona głównaInstytucjeUrząd Miejski w WarceUwaga! Czasowe ograniczenia w ruchu!

  Uwaga! Czasowe ograniczenia w ruchu!

  W związku z organizacją uroczystości odsłonięcia pomnika Hetmana Stefana Czarnieckiego w niedzielę 7 kwietnia w centrum Warki wprowadzone zostaną czasowe ograniczenia w ruchu kołowym.

  Od godz. 13:00 do 16:30 wyłączone z ruchu będą ulice przyległe do Placu Stefana Czarnieckiego. Zakaz wjazdu będzie obowiązywał w ul. Warszawską (zakaz przy Banku ING), w ulicę Niemojewską (zakaz przy parkingu na ul. Niemojewskiej), w ulicę Farną (zakaz na wysokości ul. Przechodniej i Alei PTTK) oraz na rynek od placu I Pułku Lotnictwa Myśliwskiego „Warszawa” i ul. Senatorskiej.

  Na ulicy Farnej (od ul. Przechodniej do ul. Mostowej) obowiązywać będzie w godz. 12:30-14:30 zakaz parkowania wzdłuż ulicy od strony północnej a na czas przejścia kolumny z kościoła na Rynek wyłączona zostanie całkowicie ul. Farna.

  Parkingi ogólne dla osób chcących uczestniczyć w uroczystościach znajdować się będą na placu przy ul. Nowy Zjazd (pod Ratuszem – wejście na rynek schodami), na placu I Pułku Lotnictwa Myśliwskiego „Warszawa” oraz przy kościele Św. Mikołaja.

  Organizatorzy uroczystości przepraszają za utrudnienia.

  Warka centrum

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70, 793 800 142. Godziny pracy: październik – maj w godz. 8:00–20:00 (pon. – czw.) i 8:00–16:00 (pt.); czerwiec–wrzesień w godz. 8:00–16:00 (pon.–pt.).

  NAJPOPULARNIEJSZE