14.6 C
Warka
piątek, 31 marca, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejGrunwald... i dWorek z Piosenką!

  Grunwald… i dWorek z Piosenką!

  Dworek na Długiej ma kolejny dowód na to, że piątek 13-nastego przynosi więcej dobrego niż pechowego! Bo jak inaczej wytłumaczyć to co zadziało się w dworkowej piwnicy tego dnia? O godzinie 19:00 rozpoczęło się spotkanie z Grzegorzem Grunwaldem w ramach cyklu „dWorek z Piosenką”.

  Było to niezwykle miłe i klimatyczne spotkanie. Publiczność została oczarowana słowem, głosem, dźwiękiem, wrażliwością, a wszystko to za sprawą jednego mężczyzny, który występując na dworkowej scenie w niesamowity sposób zaczarował zebraną publiczność. Zresztą trudno tu mówić o publiczności – atmosfera była na tyle przyjazna, że artysta nie wydawał się nikomu kimś obcym. Tradycyjnie podczas „dWorku z Piosenką” głos zabrał Darek Rączka, który wspólnie z „Dworkiem na Długiej” tworzy spotkania z piosenką i słowem.

  Pragniemy aby te niecodziennie spotkania z piękną twórczością trwały. Dlatego już dziś chcemy zaprosić na kolejny koncert, który odbędzie się 18 maja o godzinie 19:00 w Dworkowej piwnicy. Tym razem spotkanie z muzyką z perspektywy kobiecej wrażliwości. Gościem wieczoru będzie Agata Grześkiewicz w towarzystwie  Katarzyny Mazurkiewicz w Recitalu zatytułowanym „Sama sobie napiszę tę Rolę”.

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE