Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRSpotkanie taneczne Klubu Złotego Wieku 

  Spotkanie taneczne Klubu Złotego Wieku 

  12 maja odbyła się kolejna zabawa w Klubie Złotego Wieku. O godz. 14 w CeSiR gości przywitał przewodniczący Klubu Zbigniew Sabała, kierując do Seniorów kilka ciepłych słów. O atmosferę na parkiecie zadbał Artur Drabik.

  Około 100 osób zapełniło salę imprez w Centrum Sportu i Rekreacji w sobotnie popołudnie. Królowała muzyka zarówno wolna jak i szybka. Były rytmy z lat 70 i 80 XX wieku. Jak to na imprezach bywa nie zabrakło też piosenek wyjątkowych dedykowanych specjalnie na życzenie. Było radośnie i z humorem. Szaleństwo na parkiecie trwało do 21. Ci, którzy myślą, że ulubionym zajęciem emerytów są robótki ręczne szybko zmieniają zdanie. Przy muzyce Seniorzy odzyskują werwę i chęć do tańca.

  Już teraz zapraszamy na następne spotkanie z tańcem. Jak zwykle wszyscy będą mile widziani. Poza tym wszystkich chętnych zapraszamy w każdy czwartek od 11 do 14 na spotkania Klubu Złotego Wieku do Sali imprez w CeSiR w Warce. Do zobaczenia na następnym popołudniu z tańcem, śpiewem i zabawą.

  Klub Złotego Wieku

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE